Artykuł sponsorowany Jakie poręcze z Wood-Art zamontować do schodów drewnianych?

Jakie poręcze z Wood-Art zamontować do schodów drewnianych?

Poręcze do schodów są bardzo ważnym elementem. Powinny tworzyć spójną całość, dlatego zlecając wykonanie konstrukcji firmie Wood-Art, należy wziąć pod uwagę aspekt wizualny, ale też i praktyczny, bo chodzi o bezpieczeństwo podczas użytkowania, szczególnie gdy w domu są dzieci i osoby starsze.

Dlaczego poręcze przy schodach są tak ważne?

Projektując schody, nie wolno zapominać o stabilnych i wygodnych poręczach. Należy kierować się potrzebami domowników, szczególnie dzieci i osób starszych. Te ważne elementy pomagają pokonywać stopnie, więc muszą być bezpieczne i zamontowane na odpowiedniej wysokości, żeby móc się przytrzymać. Przemieszczanie się na piętra powinno być komfortem dla wszystkich, również dla gości. Dlatego trzeba dobrze przemyśleć ten dodatek do schodów, ponieważ firma Wood-Art wykona zgodnie z wymogami klienta. Schody wraz z poręczami warto wcześniej zaprojektować, by konstrukcja była spójna i miała określony styl, zgodnie z aranżacją domu.

Z jakiego materiału wykonuje poręcze firma Wood-Art?

Przyjemne w dotyku, a do tego stylowe są drewniane balustrady. Trzeba dobrać gatunek i kolor materiału do schodów, żeby całość ładnie się prezentowała. Do wnętrz przestronnych i nowoczesnych odpowiednie będą ze stali nierdzewnej, aluminium lub z mosiądzu. Poręcze są bardzo ważnym elementem aranżacyjnym. Dlatego dobrze jest skorzystać z pomocy firmy Wood-Art, która realizuje zlecenia nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w pałacach. Wybór koncepcji zależy przede wszystkim od miejsca montażu oraz modelu schodów wewnętrznych. Warto kierować się nie tylko stylem, ale też komfortem użytkowania.

Opracowanie:

Wood-Art Andrzej Pęcek

Tokarnia 5

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas