Materiał Partnera Jakie elementy wyposażenia oferuje Thye Lokenberg Polska?

Jakie elementy wyposażenia oferuje Thye Lokenberg Polska?

Każda obora powinna być wyposażona w taki sposób, by zapewniać zwierzętom godne warunki. Liczy się ich komfort, ale również funkcjonalność budynku gospodarskiego. Z tego względu warto postawić na rozwiązania od Thye Lokenberg Polska. Jest to producent podłóg rusztowych i wielu innych akcesoriów przeznaczonych właśnie do obór. Co zatem konkretnie znajduje się w ofercie tej firmy?

Podłogi rusztowe produkowane przez Thye Lokenberg Polska

Głównym produktem proponowanym przez firmę Thye Lokenberg Polska są podłogi rusztowe. Występują one w różnych wariantach, co umożliwia łatwe dopasowanie ich m.in. do charakterystyki hodowanych w oborze zwierząt. Mogą to być nawet krowy mleczne czy byki, dla których przeznaczone są ruszty o wysokiej klasie obciążenia. Thye Lokenberg Polska proponuje podłogi rusztowe trzy- lub czterofragmentowe, w formie belki podwójnej i pojedynczej, a także modele perforowane.

Asortyment obejmuje też ruszty dla gospodarstw, w których podłogi tego typu wykorzystuje się do pokrywania kanałów z gnojownicą na korytach przejezdnych. W tym wypadku Thye Lokenberg Polska gwarantuje wytrzymałość betonowych wyrobów nawet na nacisk 15 ton na oś. Są to parametry, które wyróżniają podłogi rusztowe tego producenta na tle wyrobów konkurencyjnych. Nie tylko jednak ruszty do obory są elementami wyposażenia tego budynku, jakie w swojej ofercie ma Thye Lokenberg Polska. Co jeszcze znaleźć można w szerokim asortymencie?

1. Ruszta dla trzody chlewnej

  • ruszta tucznikowe ze szczeliną 17 mm
  • ruszta maciorowe ze szczeliną 20 mm
  • ruszta dla prosiąt ze szczeliną 14 mm

2. Podciągi betonowe

3. Ruszta dla bydła

  • dla krów mlecznych Drilling – System
  • dla opasów Vierling
  • ruszta RF, w szerokości 110 cm, wzmocnione do 4 T na oś
  • ruszta perforowane z możliwością wzmocnienia do 4T, 10T oraz 15T na oś

4. Silosy przejezdne na kiszonkę

5. Zbiorniki na gnojowicę

6. Biogazownie 

Kompleksowe przygotowanie obory z Thye Lokenberg Polska

Hodowla bydła wiąże się z koniecznością magazynowania gnojowicy. Tutaj również firma Thye Lokenberg Polska proponuje gotowe rozwiązanie, jakim jest zbiornik na gnojowicę, składający się ze specjalnie zbrojonych ścian betonowych, które są stabilne, trwałe i przyjazne środowisku. Firma wykonuje kompleksowy zbiornik, począwszy od płyty dennej aż po dach, wraz z wyposażeniem. Wszystkie zbiorniki projektowane są do indywidualnych potrzeb gospodarstwa, w zależności do dalszego przeznaczenia zbiornika.

W takich obiektach dobrze jest również uwzględnić nakładki z tworzywa sztucznego. Dzięki nim bydło będzie mogło swobodniej poruszać się w boksach. Nakładki zwiększają także higienę w oborze, gwarantując optymalne odpływanie nieczystości płynnych. Nie należy zapominać o elementach do samej budowy obory. Thye Lokenberg Polska proponuje klientom wysokiej jakości bloczki betonowe do wznoszenia ścian działowych oraz płyty przejezdne, które można ułożyć na drodze dojazdowej do budynku gospodarskiego. Każdy z wymienionych elementów wyprodukowany przez Thye Lokenberg Polska wyróżnia się wysoką jakością wykonania i dopasowaniem do potrzeb klienta.

Opracowanie:

Thye Lokenberg Polska sp. z o.o.

Tomaszowo , Osiedlowa 27

Podziel się