Materiał Partnera Jak znaleźć dobrego brukarza?

Jak znaleźć dobrego brukarza?

Kostka brukowa jest trwałą nawierzchnią odporną na czynniki atmosferyczne (wysoką temperaturę, mróz, promieniowanie UV). Bogactwo kolorów i różnorodność powierzchni kostki sprawia, że może zapewnić wysokie walory estetyczne. Aby jednak kostka brukowa spełniła swoje funkcje, powinna być ułożona przez profesjonalnego brukarza. Z poniższego artykułu dowiesz się, na co zwracać uwagę, przy wyborze firmy brukarskiej.

Cechy profesjonalnej firmy brukarskiej

Układanie kostki brukowej to zadanie dla dokładnych i fachowych ludzi, np. brukarzy z firmy Szpila Beata Trzpil. Dobrze ułożona kostka przez wiele lat będzie spełniać swoje funkcje, warto więc powierzyć to zadanie profesjonalistom. Zanim zatrudnisz ekipę, zwróć uwagę na poniższe kwestie.

  • Rekomendacje. To czynnik, który zwykle przeważa przy podjęciu decyzji. I nie ma się czemu dziwić - zadowoleni klienci to najlepszy dowód profesjonalizmu firmy. Przed zatrudnieniem danej ekipy zorientuj się, czy ktoś z twoich znajomych lub rodziny korzystał z jej usług. Dzięki temu poznasz opinie z pierwszej ręki.
  • Kosztorys. Jest to dobry test uczciwości firmy. Dzięki temu zorientujesz się, czy wykonawca nie zawyża cen oraz łatwo porównasz ofertę innych firm.
  • Umowa. Otwartość na sporządzenie umowy to bardzo ważna kwestia przy podejmowaniu decyzji. Umowa powinna określać zakres prac i termin ich wykonania. Umowa na piśmie będzie również podstawą do ewentualnych reklamacji.
  • Indywidualne podejście do klienta. Nie ma nic lepszego, jak usłyszenie słów “zajmiemy się tym” w przypadku nietypowych zleceń. Elastyczność to kolejny duży plus dla danej firmy brukarskiej. Dobra ekipa podzieli się również swoją wiedzą, np. podpowie jakie materiały będą najlepsze w przypadku danej powierzchni.
  • Doświadczenie. Doświadczony, dobry brukarz, to serce firmy brukarskiej. Wieloletnia obecność na rynku jest dobrym znakiem, nie należy jednak wykluczać początkujących firm. Po pierwsze dlatego, że nawet początkujące firmy zatrudniają fachowców z dużym doświadczeniem. Po drugie, takie firmy zwykle starają się bardziej, aby zapewnić swoim klientom precyzję i ponadprzeciętną dokładność.

Innymi rzeczami, na które warto zwrócić uwagę są ceny i sprzęt, którego używa firma. Dobre usługi brukarskie kosztują, jednak konkurencyjne ceny są zawsze mile widziane przez klienta. Z kolei nowoczesny sprzęt to element, który zapewni rzetelną i terminową realizację zleceń.

Inne usługi firm brukarskich

Firma brukarska, taka jak Szpila Beata Trzpil, zwykle ma szerszy zakres usług niż układanie kostki brukowej. Warto zapoznać się z ofertą, ponieważ w przyszłości będziemy mogli oszczędzić sobie czasu na poszukiwania kolejnych fachowców. Wspomniana wcześniej firma wykonuje m.in.:

  • Układanie płyt tarasowych
  • Instalację studni chłonnych
  • Usługi odwodnienia domów
  • Wykonanie ogrodzeń z gotowych elementów

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas