Materiał Partnera Dlaczego warto skorzystać z usług architekta wnętrz?

Dlaczego warto skorzystać z usług architekta wnętrz?

Gdy planujesz generalny remont lub wykończenie nowego domu bądź mieszkania, zależy Ci na tym, by Twoje wnętrza cechowała ergonomia oraz niebanalny wystrój. Aby mieć pewność, że potencjał domowej przestrzeni zostanie wykorzystany w pełni, możesz powierzyć stworzenie projektu aranżacji zawodowym dekoratorom. W naszym artykule przedstawiamy 3 powody, dlaczego warto skorzystać z takiej specjalistycznej usługi.

Wiedza oraz doświadczenie

Główna korzyść, jaką uzyskasz podczas współpracy z architektem wnętrz, to dostęp do jego rozległej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w zakresie najnowszych trendów wnętrzarskich. Niezależnie więc od tego, czy jesteś zwolennikiem nowoczesnego designu, czy preferujesz klasyczne rozwiązania, specjalista przygotuje Ci kilka różnych propozycji, opartych o gruntowną znajomość współczesnych technik aranżacji i dostępnych obecnie na rynku produktów oraz materiałów – mówi Justyna Wróbel z pracowni projektowej Ju. Architektura Wnętrz, specjalizującej się w tworzeniu projektów koncepcyjnych i wykonawczych oraz wizualizacji wnętrz w formie 3D. Doświadczony dekorator to specjalista w swojej dziedzinie – na bieżąco obserwuje nowości branżowe, uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych targach, szkoleniach i kursach, poświęconych architekturze, tworzy autorskie pomysły, korzystając ze specjalistycznych programów graficznych.

Wnętrze dopasowane do Twojego stylu i potrzeb

Zadaniem architekta-dekoratora jest stworzenie kilku zróżnicowanych koncepcji urządzenia pomieszczeń w Twoim domu. Projekty powstają na podstawie wnikliwej analizy Twoich potrzeb, stylu życia, inspiracji, wartości. Dopiero po przeprowadzeniu kilku rozmów (w formie telefonicznej, online lub spotkań na żywo) oraz zebraniu szczegółowych informacji specjalista zaproponuje Ci różne możliwości w zakresie wykończenia i dekoracji. Otrzymujesz wówczas projekty aranżacji wnętrz ściśle dopasowane do Twoich oczekiwań, gustu i budżetu.

Gotowy kosztorys i oszczędność czasu

Dzięki współpracy z architektem wnętrz oszczędzasz wiele czasu, ponieważ nie musisz samodzielnie szacować kosztów remontu, dokonywać wyboru materiałów, mebli ani kontrolować ekipy budowlanej w trakcie realizacji robót. Dekorator zajmie się planowaniem oraz nadzorowaniem całej inwestycji: przygotuje kompletne zestawienie kosztów, z podziałem na materiały oraz robociznę, otrzymujesz też w pakiecie zestaw zdjęć 3D i rzutów, zawierających szczegółowy opis planowanych działań wraz ze specyfikacją pomieszczeń.

Opracowanie:

Ju. Architektura Wnętrz Justyna Wróbel

Radom , Wilczyńskiego 40

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas