Artykuł sponsorowany Dlaczego schody zamawiane w firmie Zel-Bud są interesującym akcentem przestrzeni domu?

Dlaczego schody zamawiane w firmie Zel-Bud są interesującym akcentem przestrzeni domu?

Schody bezsprzecznie należą do obowiązkowego elementu przestrzeni. Ich podstawowa funkcja to umożliwienie bezpiecznego przemieszczania się pomiędzy różnymi poziomami. Jednak odpowiednio wykonane staną się również wyjątkową ozdobą wnętrz domu. Dzięki firmie Zel-Bud można mieć wykończone schody w taki sposób, że będą podobały się wszystkim domownikom. Warto zwrócić uwagę na rozmaite możliwości oferowane przez producenta.

Schody do domu z firmą Zel-Bud

Schody to część wnętrza, która realizowana jest zazwyczaj raz na wiele lat. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w międzyczasie je zmienić, jednak jest to dosyć trudne zadanie i kosztowne. Na szczęście warianty drewniane są opcją, która wytrzyma w niezmieniony stanie przez długi czas, ponieważ surowiec jest niezwykle trwały. Jest to również materiał ponadczasowy, dlatego że zawsze prezentuje się doskonale. Wykonanie tego elementu warto powierzyć firmie Zel-Bud działającej w Liszkach w województwie małopolskim.

Nasi specjaliści mają niewyczerpane i oryginalne pomysły na wiele produktów, które wytwarzamy, w tym i schody.

– dodaje ekspert. Co ważne, na swoje schody producent udziela kilkuletniej gwarancji, ponieważ jest pewien jakości oferowanych wyrobów.

Schody drewniane i jesionowe – projekty

Firma Zel-Bud produkuje schody dębowe i jesionowe, ponieważ to te gatunki drzew są twarde, solidne i prezentują się doskonale. Specjaliści dokonują pomiarów, ustalają szczegóły, wytwarzają konkretne zamówienie, dowożą je i montują. Schody z drewna naturalnego prezentują się znakomicie. Zależnie od upodobań i możliwości można zamówić konstrukcje jednobiegowe lub dwubiegowe, spiralne, kręcone, łamane, zabiegowe, samonośne czy wachlarzowe oraz stopnie i podstopnie. Drewno charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem, jest odporne na odkształcenia i pęknięcia, a właściwie zaimpregnowane przetrwa w nienagannym stanie lata. Specjaliści instruują także jak skutecznie dbać o nie, aby utrzymać efekt wizualny przez wiele lat.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas