Materiał Partnera Budowa domu do stanu otwartego z firmą TOM-BUD

Budowa domu do stanu otwartego z firmą TOM-BUD

Czy budowa domu do stanu otwartego z jedną firmą, a następnie do stanu pod klucz z kolejną, jest opłacalna? To pytanie zadaje sobie wielu inwestorów indywidualnych. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ wspomnianą opłacalność można określić najczęściej dopiero w praktyce… Ale czy aby na pewno? Poznaj firmę TOM-BUD, która przy wznoszeniu domu do stanu surowego, dba o to, aby optymalizować koszty na każdym etapie prac!

Z firmą TOM-BUD to się opłaca!

Coraz częściej w branży budownictwa domów jednorodzinnych słyszy się o tym, iż najtańszą wersją budowy domu, jest korzystanie z usług jednej firmy ogólnobudowlanej, która od stanu surowego otwartego, przejdzie do stanu zamkniętego, a następnie deweloperskiego, czy nawet pod klucz. Oczywiście jest to rozwiązanie opłacalne, ale głównie dla osób, które dysponują pełnymi środkami finansowymi, na błyskawiczne pokrycie wszystkich wspomnianych etapów. Podkreślić jednak należy, że inwestorów takich w ogólnym rocznym ujęciu jest zaledwie kilkanaście procent. Większość zatem realizuje wzniesienie domu w standardowym modelu, polegającym na podziale: jeden wykonawca od budowy domu i wzniesienia dachu, a drugi od wykończenia wewnętrznego i aranżacji pomieszczeń.

Jaka jest tego zaleta? Przede wszystkim jakość i gwarancja solidności, zwłaszcza jeśli budynek ma być proekologiczny oraz energooszczędny. Docenić w tym zakresie można między innymi starania firmy TOM-BUD, która współpracuje zarówno z mniej, jak i też z bardziej zamożnymi inwestorami, zawsze pomagając im na danych etapach prac uzyskać znaczne optymalizacje czasowe, a co za tym idzie również finansowe. Nie tylko szybki proces budowy wpływa bowiem na cięcia kosztorysów, ale także: wykorzystywanie dużej ilości prefabrykatów, posiadanie nowoczesnych sprzętów, oraz stosowanie innowacyjnych metodologii logistycznych, które pozwalają precyzyjnie wytyczyć każdy etap prac już w studium przedinwestycyjnym.

Jakie prace wykona dla Ciebie firma TOM-BUD?

Jeśli mówimy o pracach związanych ze wzniesieniem domu do stanu surowego, mamy na myśli postawienie fundamentów, ścian nośnych i działowych, a także więźby dachowej. Tu warto pamiętać o tym, że niekiedy inwestycja może kończyć się zabezpieczeniem drewnianej konstrukcji dachowej folią, lub też, jak w przypadku profesjonalizmu firmy TOM-BUD, może zostać zwieńczona wykonaniem pełnego poszycia dachowego, wraz z odpowiednimi izolacjami. Po zakończonych pracach termomodernizacyjnych obiektu i po jego wykończeniu wewnętrznym oraz zewnętrznym, specjaliści z bydgoskiego przedsiębiorstwa, mogą zjawić się na placu budowy ponownie, w celu wykonania obróbek blacharskich, w tym orynnowania, czy w celu budowy pięknego tarasu z deski kompozytowej. Takie elementy budynku/ogrodu, świetnie wpasowują się w styl skandynawski, klasyczny, rustykalny, wiejski, modernistyczny, industrialny, czy też awangardowy! 

Opracowanie:

Tom-Bud Ciesielstwo dekarstwo budowa domów

Bydgoszcz , Szelburg-Zarembiny 4 lok. 29

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas