Materiał Partnera Bezpieczny zakup działki – Biuro Geodezji TB Tadeusz Białyński to nieoceniona pomoc w kupnie gruntu pod zabudowę!

Bezpieczny zakup działki – Biuro Geodezji TB Tadeusz Białyński to nieoceniona pomoc w kupnie gruntu pod zabudowę!

Inwestycja w działkę w dobrej lokalizacji to dość spory wydatek, jednak świetny sposób na ulokowanie swoich oszczędności. Może Ci posłużyć jako miejsce do zbudowania wymarzonego domu, albo po latach odsprzedasz ją z zyskiem. Zanim dokonasz zakupu, powinieneś zadbać o to, by jej granice zostały odpowiednio oznaczone. W tym pomoże Ci Biuro Geodezji TB Tadeusz Białyński.

Czy geodeta jest potrzebny podczas zakupu działki?

Coraz więcej osób decyduje się nabyć kawałek ziemi. Należysz do ich grona? Pewnie dobrze wiesz, że koszt zakupu działki to dość drogie przedsięwzięcie dlatego warto, aby było przeprowadzone bezpiecznie i prawidłowo. I właśnie w tym pomoże Ci geodeta, który:

  • wznowi znaki graniczne;

  • dokona pomiarów powierzchni oraz przeszkód;

  • wykona mapy do celów projektowych;

  • odszuka zatarte granice działki.

Szczególne istotne jest, aby geodeta dokonał wznowienia znaków granicznych. Dzięki temu będziesz pewien, do jakiego momentu rozciąga się Twoja działka. To bardzo ważne, jeśli na jej terenie planujesz budowę nieruchomości: domu, domku letniskowego, altanki czy garażu.

Jakimi zadaniami zajmuje się geodeta podczas zakupu działki?

Po dokonaniu wznowienia granic działki tworzy się dokładną mapę do celów projektowych, na podstawie której architekt może wykonać plan zabudowań

– informuje pracownik biura geodezyjnego TB, którego właścicielem jest Tadeusz Białyński.

Siedziba jego firmy mieści się w miasteczku Szamotuły w województwie wielkopolskim. 30-letnie doświadczenie w branży geodezyjnej sprawia, rzetelność, ogrom wiedzy oraz konkurencyjna cena – to najważniejsze zalety skorzystania z usług tego biura.

Współpraca z doświadczonym geodetom to najlepsze rozwiązanie, jeśli w najbliższym czasie planujesz zakup działki budowlanej. Należy mieć świadomość, że prawo nie narzuca Ci skorzystania z biura geodezyjnego, lecz warto zdać się na zdrowy rozsądek i nawiązać z taką firmą współpracę. Dzięki temu możesz być spokojny o to, że grunt ma odpowiednio wyznaczone granice.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas