Materiał Partnera Wysokiej jakości drukarki fiskalne online w ofercie firmy GVC Tax – poznaj ich zalety!

Wysokiej jakości drukarki fiskalne online w ofercie firmy GVC Tax – poznaj ich zalety!

1 lipca 2021 r. weszły w życie dość duże zmiany. Od tego dnia niektóre branże muszą obowiązkowo stosować urządzenia fiskalne online – np. prawnicy czy kosmetyczki. Docelowo wszyscy przedsiębiorcy będą objęci tym obowiązkiem. Dlatego warto wiedzieć, co lepiej wybrać: kasę czy drukarkę fiskalną? W przypadku dużych przedsiębiorstw najlepiej sprawdzają się drukarki fiskalne online, które sprzedaje firma GVC Tax. Dowiedz się więcej!

Gdzie zwykle znajdują zastosowanie drukarki fiskalne online?

Na początku warto zaznaczyć różnice między kasą a drukarką fiskalną online. To pierwsze urządzenie to samodzielny sprzęt, który umożliwia prowadzenie sprzedaży i wystawianie paragonów. Natomiast drukarki zwykle wymagają połączenia z komputerem i odpowiednim system sprzedażowym. Jak dodaje ekspert z firmy GVC Tax:

Z tego względu kasa fiskalna online to dobry wybór do mniejszych biznesów, natomiast drukarki dla dużych przedsiębiorstw. Drukarki fiskalne online to bardzo wydajne urządzenia, dlatego znakomicie sprawdzają się w dużych sklepach, restauracjach oraz wielkopowierzchniowych sklepach (np. meblowych).

Najważniejsze zalety drukarek fiskalnych online

Drukarki fiskalne online to zwykle małe urządzenia, które zajmują niewiele miejsca na ladzie. Idealnym przykładem może być tutaj drukarka ELZAB Zeta ONLINE. Wybierając ją, na pewno uda nam się zaoszczędzić wiele miejsca na biurku! Jest to również grupa sprzętów, która umożliwia sprawną i szybką obsługę klientów. W ofercie firmy GVC Tax dostępne są też modele z kolorowymi wyświetlaczami, które wyświetlają czytelnie różne komunikaty czy animowane reklamy.

Na pewno warto wspomnieć też o tym, że drukarki fiskalne online najczęściej mają długą rolkę papieru termicznego. Wybierając ELZAB Cube ONLINE, mamy pewność, że problem z ciągłą wymianą rolki zniknie na długi czas, ponieważ jest to urządzenie posiadające aż 80- metrową rolkę papieru! Doskonałej jakości tego typu urządzenia możemy znaleźć oczywiście w firmie GVC Tax!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas