Materiał Partnera Usługi sprzątające. Jakie ceny oferują firmy sprzątające w Warszawie?

Usługi sprzątające. Jakie ceny oferują firmy sprzątające w Warszawie?

Sprzątanie mieszkania często bywa uciążliwe, zwłaszcza dla osób zapracowanych. Wówczas z pomocą mogą przyjść firmy świadczące usługi sprzątające. Powierzając im doprowadzenie mieszkania do porządku możemy wolny czas przeznaczyć na odpoczynek lub poświęcić go rodzinie. Każde przedsiębiorstwo powinno przygotować swój cennik, według którego klienci decydują się, czy chcą skorzystać z jego usług. Jak kształtują się ceny za usługi sprzątania w Warszawie?

Mycie okien i witryn

Bardzo ważny przy odpowiednim wykonaniu usługi mycia okien jest posiadany sprzęt, którym dysponują firmy sprzątające. Najczęściej wyposażone są one w sprzęt specjalistyczny umożliwiający mycie z użyciem pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. Jego stosowanie gwarantuje szybkie i dokładne pozbycie się zabrudzeń z powierzchni okna. Często dysponują urządzeniami zapewniającymi uzyskanie zadowalającego efektu bez potrzeby użycia szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody. W dzisiejszych czasach firmy stawiają w tym zakresie na oszczędność i ekologię z zachowaniem jak najlepszej jakości wykonania usługi. Mycie okien w mieszkaniach może być przeprowadzane jednorazowo lub cyklicznie jako stałe zlecenie. Cena za doprowadzenie do czystości okna jednoskrzydłowego wynosi minimum 15 złotych. W przypadku witryn – od sześciu złotych za metr kwadratowy, obustronnie.

Prasowanie

Firmy sprzątające bardzo często poszerzają swoją ofertę o prasowanie ubrań. Nie każdy lubi to zajęcie, a powierzając je profesjonalistom mamy pewność, że nasze ubrania trafiają w odpowiednie ręce. Prasowanie nie musi odbywać się w domu klienta. Bardzo często przedsiębiorstwa oferują własny odbiór ubrań koniecznych do wyprasowania, po wykonaniu usługi – ich dostarczenie do klienta. Ciekawym rozwiązaniem jest zapewnienie darmowego transportu, zależnie od ceny całego zamówienia. Firmy często wprowadzając dolny próg, na przykład 30 złotych. W celu zachęcenia do skorzystania ze swoich usług przy pierwszym zamówieniu proponują różnego rodzaju promocje, jak na przykład wyprasowanie dwóch rzeczy w cenie jednej. Ceny zależą od rodzaju ubrania, na przykład za wyprasowanie koszuli dla osoby dorosłej zapłacimy 4.99 zł a koszuli dziecięcej złotówkę taniej.

Pranie tapicerki i dywanów

Pranie tapicerki i dywanów może być uciążliwe zwłaszcza dla osób mieszkających w tak dużym mieście jakim jest Warszawa. Sprzęt, który wykorzystują firmy sprzątające gwarantuje pozbycie się z nich wszelkich zabrudzeń, drobnoustrojów, bakterii i grzybów oraz brzydkich zapachów. Stosują czyszczenie parowe, które umożliwia dokładne pranie głębokich warstw tapicerki, przy czym jest antyalergiczne. Nie stosują szkodliwych środków, co jednocześnie daje skuteczne rezultaty. Za pranie foteli w Warszawie zapłacimy 40 złotych a pranie dywanów wyniesie nas 10 złotych za metr kwadratowy.

Firmy sprzątające oferują wykonanie różnego rodzaju usług. Warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Stefpol, które pobiera przystępne opłaty za powierzone mu zlecenia.

Opracowanie:

Stefpolcleaning Serwis Sprzątający

Warszawa , Południowa 42

Podziel się