Materiał Partnera Niezbędne wyposażenie dla firmy sprzątającej

Niezbędne wyposażenie dla firmy sprzątającej

W dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością cieszą się usługi firm sprzątających, nie ma więc nic dziwnego w tym, że takich zaczyna powstawać coraz to więcej. Jednak każda osoba zamierzająca prowadzić firmę sprzątającą, powinna na samym początku zastanowić się nad najważniejszą inwestycją, czyli akcesoriami i specjalnymi urządzeniami, które pozwolą wykonywać swoją pracę z efektem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Jak się za to zabrać?

Odkurzacz

Odkurzacz który pracuje na sucho powinien spełniać wszelkie techniczne założenia, które dotyczą przewidywanego miejsca pracy. Jego konstrukcja powinna być lekka, ponieważ wtedy nasza praca będzie nie tylko skuteczna, ale także i prosta oraz bezpieczna, co jest również niezwykle ważne. Firma sprzątająca powinna także w miarę możliwości ułatwiać sobie transport tych rzeczy. Dzięki lekkiej budowie odkurzacza nie będzie z tym problemu. Należy także zwrócić uwagę na siłę ciągu, która powinna być duża. Pamiętajmy o tym, że nie w każdym przypadku idzie ona w parze z mocą urządzenia.

Szorowarka

Jednotarczowa szorowarka bez wątpienia powinna znaleźć się w wyposażeniu początkującej firmy sprzątającej. Powinna być nieduża i poręczna, a także powinna posiadać dwie szczotki. Jedną twardą, która przyda się do szorowania powierzchni twardych, a drugą miękką, która sprawdzi się idealnie przy szamponowaniu dywanów. Należy także pamiętać o tym, aby wybrać taką szorowarkę, która działa poprawnie w warunkach oddziaływania silnych odczynników chemicznych.  Szorowarka jest niezwykle przydatnym narzędziem, który umożliwia nam czyszczenie różnych, także i tych ciężkich powierzchni. Na rynku istnieje wiele profesjonalnych firm, takich jak np. Aqua Mar Urzadzenia Czyszczące Maryla Winiarska, która w swojej ofercie posiada m.in. szorowarki. Niezwykle ważne jest, aby zakupić produkt w odpowiednim miejscu. Wówczas będziemy mieć pewność, że zakupiona przez nas szorowarka jest wysokiej jakości.

Parownica

Parownice służą przede wszystkim do oczyszczania powierzchni z trudno dostępnych zabrudzeń. Jak sama nazwa wskazuje - działają one w oparciu o parę wodną. Przy zakupie parownicy powinniśmy pamiętać przede wszystkim o mocy grzałki, która powinna wynosić co najmniej 2 kW.

Profesjonalna chemia przemysłowa TENZI

Żadna maszyna nie może obyć się bez profesjonalnych środków czyszczących, a takie preparaty można znaleźć m.in. w ofercie polskiej firmy TENZI, która na rodzimym i globalnym rynku jest od prawie 20 lat. Jej produkty posiadają m.in. certyfikat ISO, a ich jakość jest nieustannie monitorowana dzięki testom i badaniom przeprowadzanym w laboratorium. Atutem wspomnianych preparatów jest przede wszystkim wydajność wynikająca z dużej koncentracji środków czyszczących, a przez to ogromna efektywność. Chemia ta polecana jest zarówno dla specjalistycznych firm sprzątających, ale również do użytku domowego.  

Jakość usług firm sprzątających to kwestia wielu czynników, od używanych maszyn, przez środki czyszczące, aż po doświadczenie. Jeśli prowadzą Państwo firmę zajmującą się sprzątaniem obiektów, warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, oferowane m.in. przez Aqua Mar Urządzenia Czyszczące.

Opracowanie:

Aqua Mar Urzadzenia Czyszczące Maryla Winiarska

Będzin , marsz. Piłsudskiego 41

Podziel się