Materiał Partnera Sprzęt budowlany na wyciągnięcie ręki

Sprzęt budowlany na wyciągnięcie ręki

Prace remontowe oraz budowlane wymagają czasami skorzystania z profesjonalnego sprzętu budowlanego. Niezależnie czy prace wykonywane są przez profesjonalną firmę budowlaną, czy indywidualną osobę, nie zawsze mamy pod ręką potrzebną maszynę. Chcąc zadbać o wysoką jakość prowadzonych remontów i prac budowlanych możemy brakujący sprzęt wynająć.

Zakład MAR-BUD to miejsce, w którym znajdziemy najbardziej potrzebny nam sprzęt. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim podnośniki samojezdne oraz ładowarki teleskopowe, które można wykorzystać przy pracach budowlanych, remontowych, ogrodowych i innych pracach wymagających użycia profesjonalnej maszyny. Wysokiej jakości sprzęt, który poddawany jest konserwacji i regularnym przeglądom, jest gwarancją bezpiecznej i efektywnej realizacji zaplanowanych prac. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując mu najlepszego dla niego rozwiązanie.

Sprzęt budowlany- wynająć czy kupić?

W przypadku firm remontowych i budowlanych często powszechnym problemem jest konieczność inwestycji w nowoczesne maszyny i sprzęt. Są to produkty drogie, które zmuszają właścicieli firm do poważnych wydatków. Trzeba pamiętać, że nie są to też jednorazowe koszty, gdyż maszyna wymaga serwisu, a także napraw i wymiany części. Czasami konieczne jest przeszkolenie pracowników do ich korzystania. Stąd częsty konflikt, czy sprzęt lepiej wynająć, czy może rozbudować posiadany park maszynowy i zakupić nowy lub używany model brakującej maszyny. Podejmując tę decyzję, należy brać pod uwagę sytuację finansową firmy, ale również ewentualną częstotliwość wykorzystywania danego sprzętu. Nawet najbogatsza firma może stracić na kupnie maszyny, której potrzebuje jedynie dwa razy do roku. Inwestycja w wynajem jest też o wiele bardziej opłacalna z technicznego punktu widzenia. Wynajęty sprzęt zawsze będzie sprawny, będzie posiadał wymagane atesty, co w przypadku kupowania używanego sprzętu nie jest takie oczywiste. Wynajem jest również lepszy dla osób indywidualnych, które potrzebują danej maszyny do jednorazowego malowania elewacji, naprawy dachu czy montażu pokrycia dachowego lub ściennego.

Jakie maszyny można wynająć?

Jedną z najpopularniejszych maszyn, które są poszukiwane przez naszych klientów, jest samojezdny podnośnik. Wykorzystywany jest on przez małe, średnie i duże firmy z wielu branży. Może przydać się podczas czyszczenia, malowania lub montażu elewacji, pokryć dachowych, jak również podczas prac ogrodniczych (przycinanie gałęzi drzew), prac elektrycznych (naprawa świateł drogowych, lamp miejskich, wymiana lub naprawa kabli instalacji elektrycznych) lub usługowych (montaż bilbordów, naklejanie plakatów, montaż reklam świetlnych czy neonów). Większość z tych prac wykonywana jest raz na jakiś czas,  więc wynajem maszyn potrzebnych do ich realizacji jest dużą oszczędnością dla budżetu firmy, gminy lub miasta. Ładowarki pomagają przetransportować ciężki ładunek jak palety z towarami na sprzedaż, kostkę brukową i inne materiały budowlane pakowane w łatwe do podnoszenia palety czy kartony. Chwytak próżniowy do paneli dachowych i ściennych ułatwia organizację prac remontowych. Podobnie jak wynajem rusztowań, młotów wyburzeniowych, młotów pneumatycznych, agregatów prądotwórczych, sprężarek, zagęszczarek, pił, osuszaczy powietrza. Porządek na budowie pozwoli zaprowadzić i utrzymać odkurzacz przemysłowy oraz kontenery o różnych pojemnościach.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas