Materiał Partnera Pielęgnacja ciała i duszy

Pielęgnacja ciała i duszy

Co jest ważniejsze – pielęgnacja wnętrza czy zewnętrznych części ciała? Jak rozstrzygnąć spór dotyczący tego, któremu działaniu poświęcić większą ilość czasu? Prawda jest oczywista. Odpowiedni balans, w działaniach związanych z pielęgnacją zewnętrznej powierzchni ciała oraz pielęgnacją wewnętrznych elementów organizmu, jest niezbędny, aby odnieść pewną skuteczność prowadzonych działań. Zarówno zabiegi stosowane na zewnątrz, jak i te powiązane z wnętrzem, a jednocześnie również z pielęgnacją ducha, aktywnościami powodującymi powstawanie pozytywnych emocji – wszystkie te działania muszą odbywać się jednocześnie, aby osiągnąć pożądane i znaczące efekty. W zdrowym ciele, zdrowy duch – w powiedzeniu tym jest szczególnie dużo prawdy.

Balans odpowiedzią na właściwe funkcjonowanie całego organizmu

Choć pozornie działania związane z zewnętrzną pielęgnacją ciała wpływają na poprawę wyglądu skóry, polepszenie jej jędrności, to jednak szczególne znaczenie mają również działania, które aktywowane są wewnątrz organizmu. To tam następuje prawidłowe nawilżenie dla skóry i inne właściwości lecznicze ciała. Zdrowe wnętrze, oznacza jednocześnie zdrowe ciało. Jak osiągnąć prawidłowy balans? Odpowiedź na to pytanie zna Zbigniew Pastuszko, niezależny partner i dystrybutor marki LR Health & Beauty Polska. Oferowane przez firmę produkty to zarówno kosmetyki do pielęgnacji ciała, kosmetyki do makijażu, urządzenia kosmetyczne, ale także suplementy diety i produkty odchudzające. Firma stawiająca na połączenie niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ciała i ducha produktów, to odpowiedź na wiele problemów odbiorców, poszukujących zdrowej i efektywnej kuracji.

Oczyszczanie, pielęgnacja, nawilżanie, uzupełnianie

Osiągniecie idealnego bilansu, wymaga wdrożenia i wyuczenia odpowiednich przyzwyczajeń. Zdrowe przyzwyczajenia dotyczą zarówno regularności związanej z przyjmowanymi suplementami, ale i systematyczności w zewnętrznej pielęgnacji ciała i skóry. Przed przystąpieniem do pielęgnacji partnerzy LR rekomendują wykorzystanie produktów i urządzeń pomagających w oczyszczaniu skóry. To szczególnie ważny krok, pozwalający na pozbycie się zanieczyszczeń skóry, wynikających z działania środowiska zewnętrznego, ale również kosmetyków służących do tworzenia makijażu. Nawilżenie ciała i skóry to działanie dwutorowe. Przy jednoczesnym dążeniu do systematycznego stosowania kosmetyków, konieczne jest zwrócenie uwagi na regularną suplementację. Skóra odpowiednio nawilżona to taka, która jest wspierana zarówno od zewnątrz, jak i od środka.

Opracowanie:

Zbigniew Pastuszko

Augustów 121

  • tel. 691 348 818

Podziel się