Artykuł sponsorowany Nadzór BHP zleć firmie Multi BHP Jacek Szopiński

Nadzór BHP zleć firmie Multi BHP Jacek Szopiński

Nadzór BHP polega na prowadzeniu kontroli warunków bezpieczeństwa i higieny pracy na różnych stanowiskach. Przyczynia się on między innymi do zminimalizowania możliwości wystąpienia wypadków w pracy pod warunkiem, że jest prowadzony przez doświadczonych profesjonalistów na przykład z firmy Multi BHP Jacek Szopiński. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

Dlaczego warto zlecić nadzór BHP zewnętrznej firmie?

Nawiązanie współpracy z zewnętrzną firmą w zakresie nadzoru BHP ma wiele zalet. Rozwiązanie to nie obciąży Twojego budżetu, ponieważ nie musisz zatrudniać na etat specjalisty oraz inwestować w dodatkowe wyposażenie jego stanowiska pracy. Co więcej, możesz je wliczyć w koszty uzyskania przychodu i odliczyć od podatku.

Decydując się na nie, zyskujesz wsparcie ekspertów, którzy zajmą się kompleksową obsługą zagadnień BHP i pomogą Ci wychwycić oraz usunąć różne uchybienia. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje przedsiębiorstwo to bezpieczne dla życia i zdrowia miejsce pracy, co zostanie docenione zarówno przez pracowników, jak i klientów.

– dodaje ekspert.

Zaufaj firmie Multi BHP Jacek Szopiński

Jedną z godnych zaufania firm z branży bezpieczeństwa i higieny pracy jest Multi BHP Jacek Szopiński. Działa ona na rynku od 2015 roku, a jej siedziba znajduje się w Serocku, w województwie kujawsko-pomorskim. Oferta tego miejsca jest skierowana do małych, dużych oraz średnich działalności gospodarczych i poza nadzorem BHP obejmuje:

  • szkolenia BHP,

  • audyty,

  • przeprowadzanie pomiarów czynników szkodliwych,

  • sporządzanie ocen ryzyka zawodowego,

  • przygotowywaniem dokumentacji BHP

  • postępowanie powypadkowe,

  • sprzedaż odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej,

  • szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Warto dodać, że przedsiębiorstwo zatrudnia wyłącznie doświadczonych specjalistów ds. BHP, którzy do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny i gwarantują profesjonalne wsparcie na zasadach partnerskich.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas