Materiał Partnera Dlaczego warto zaopatrzyć się w tlenowe kosmetyki firmy Faberlic?

Dlaczego warto zaopatrzyć się w tlenowe kosmetyki firmy Faberlic?

Polki bardzo chętnie przeznaczają pieniądze na zakup kosmetyków. Odpowiednia pielęgnacja twarzy i ciała to najlepszy sposób na zachowanie młodego wyglądu i doskonałego samopoczucia. Lubimy testować nowości, choć część z nas przez lata pozostaje wierna ulubionym produktom. Zazwyczaj korzystamy z oferty marek kosmetycznych, które dostępne są w drogeriach. Raczej rzadko sięgamy po kosmetyki z katalogu. A szkoda, bo inaczej każda z nas znałaby firmę Faberlic i produkowane przez nią kosmetyki tlenowe. Dlaczego warto wypróbować je na własnej skórze?

Pozwól skórze odetchnąć!

Żyjemy w biegu i ciągłym stresie. Natłok obowiązków zawodowych i domowych sprawia, że wygospodarowanie chwili tylko dla siebie to niemałe wyzwanie. W dodatku mieszkając w mieście, borykamy się z dużym zanieczyszczeniem powietrza, a często nawet smogiem. Wszystko to negatywnie odbija się na naszej skórze. Staje się ona sucha, poszarzała i zmęczona. Choć przy pomocy drogeryjnych kosmetyków udaje nam się nieco poprawić jej stan, zwykle jest to tylko chwilowe.

Naszej skórze brakuje tlenu. A im gorsza jest jej kondycja, tym potrzebuje go więcej. W oparciu o te informacje powstały kosmetyki tlenowe Faberlic, które dostarczają komórkom molekularny tlen. Jak informuje pani Maria Stankiewicz – konsultantka do spraw sprzedaży firmy Faberlic – preparaty te wzbogacone są również o składniki aktywne o udowodnionym działaniu regenerującym, nawilżającym i przeciwzmarszczkowym.  Cała seria Oxiology cieszy się zainteresowaniem kobiet na całym świecie. Czas, by poznały ją także Polki!

Efekty potwierdzone badaniami naukowymi

Po zastosowaniu kosmetyków z serii Oxiology zawartość tlenu w głębokich warstwach skóry zwiększa się od 10% do 50%. Różnica w wynikach wynika z naturalnej właściwości komórek, które pobierają z otoczenia dokładnie taką ilość tlenu, jaka jest im aktualnie potrzebna do prawidłowego funkcjonowania. Pomiar ten został dokonany w Pierwszej Akademii Medycznej im. Sieczenowa za pomocą specjalistycznej aparatury, która umożliwia pomiar stężenia tlenu w komórkach skóry.

Receptura kosmetyków tlenowych firmy Faberlic oparta jest na badaniach naukowych genetyków i laureatów Nagrody Nobla. Opatentowane kompleksy tlenowe, które stanowią główny składnik oferowanych przez markę preparatów, wykorzystywane były niegdyś do leczenia poparzeń w szpitalach wojskowych. Warto podkreślić, że Faberlic nie testuje kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie produkty pakowane są również w biodegradowalne pudełka, co pozwala ograniczyć ilość odpadów na wysypiskach.

Nie czekaj! Już dziś zwróć się do konsultantki firmy Faberlic o najnowszy katalog bądź złóż zamówienie na oficjalnej stronie internetowej marki.

Opracowanie:

Gabi Maria Stankiewicz

Pakość , Mogileńska 41 lok. 59

  • tel. 669 525 817

Podziel się