Materiał Partnera Ciekawy pomysł na aranżację wnętrza

Ciekawy pomysł na aranżację wnętrza

Niektóre wnętrza są wyposażone jedynie na podstawie gotowego asortymentu będącego w bazie bardziej popularnych sklepów. Odbiera to jednak oryginalność i indywidualność pomieszczenia. Warto zastanowić się nad czymś nowatorskim. Doskonałym pomysłem jest aranżacja wykonana przez agencję reklamową. Sprawdź, w jakich wnętrzach sprawdza się ta propozycja.

Powieś na ścianie coś wyjątkowego

Każdy szczegół, który znajduje się w pomieszczeniu, niezależnie od tego czy jest to pokój w domu jednorodzinnym, czy też gabinet w biurze wskazuje na to, z czym identyfikuje się osoba, która przebywa w nim najczęściej. Ważne są zatem nie tylko odpowiednie meble, dywan lub kolor ścian. Cała magia tkwi w szczegółach, które na pierwszy rzut oka wydają się jedynie dodatkiem do całości. Warto jednak zauważyć, że wyjątkowy obraz mający duże znaczenie dla jego właściciela lub wydrukowany pejzaż w postaci fototapety z ulubionego miejsca podróży nadaje przestrzeni zupełnie innego, podwyższonego standardu.

Szukając elementów, wyposażenia wnętrza, które będą do siebie pasowały, można wybrać kilka sposobów wykonania tego zadania. Najłatwiejszy z nich to odwiedziny w sklepie z tego rodzaju przedmiotami i wybór gotowego już plakatu czy obrazu. Dla osób bardziej wymagających rozwiązaniem będą odwiedziny w galerii artystycznej. Rzadko jednak kupowane w tych miejscach przedmioty mają bliski związek z jego nowym właścicielem. Mając jednak w zanadrzu zdjęcie dobrej jakości z ulubionego miejsca lub grafikę, która ma duże znaczenie, można oddać ją w ręce dobrej agencji reklamowej, która dokona wydruku zgodnie z preferencjami.

Agencją zajmującą się zarówno zleceniami indywidualnymi jak i projektami dla znanych w całej Europie marek zajmuje się Studio Graffix. W ramach swojej działalności doświadczeni graficy i marketingowcy proponują przygotowanie materiałów reklamowych, wydruków, a także aranżację wnętrz z upiększeniem jej o wyjątkowe fototapety, logo lub symbole.

Logo lub symbolika firmy w oryginalnym wydaniu

Z pomysłu wypełnienia codziennej przestrzeni pracy obrazami i symbolami korzysta coraz więcej firm i korporacji. Ale oryginalne detale sprawdzają się nie tylko w biurze lub w salonie wystawowym. Jest to dobry pomysł także dla punktów gastronomicznych, oraz innych miejsc, które są codziennie odwiedzane przez klientów. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest wrażenie, jakie wyrabia sobie klient, odwiedzając siedzibę firmy. Z tego względu firmy bez skrupułów inwestują w wygląd biura i wiedzą, że się to opłaca. Jeśli dane przedsiębiorstwo ma wiele filii, imponujące wrażenie na klientach robi wystrój, który w każdej z nich jest podobny. Dzięki temu symbolicznie rozumieją, że w każdym z biur firmy otrzymają jakość na takim samym poziomie. Drukowane elementy aranżacji wnętrza firmy mogą być z jednej strony narzędziem do przekazania klientowi informacji o jedności i sile marki. Dzięki profesjonalnym narzędziom oraz kreatywności grafików, którzy precyzyjnie odzwierciedlają charakterystykę danego biznesu, można osiągnąć silną marketingową pozycję na rynku. Jest to bardzo ważna korzyść, z której korzystają przedsiębiorcy inwestujący we współpracę z agencją reklamową. Dopracowane i stale aktualizowane logo i symbolika firmy są jej wizytówką i dzięki niej klienci rozpoznają obecność danej działalności na rynku. Zadaniem grafika jest stworzenie logotypu odzwierciedlającego nie tylko to, czym zajmuje się dane przedsiębiorstwo, ale ma także na celu zachęcenie określonej grupy odbiorców i przyciągnięcie uwagi tych, do których kierowana jest oferta firmy.

Opracowanie:

Studio Graffix Piotr Baranowski

Wrocław , Strzegomska 208

Podziel się