Materiał Partnera Biżuteria terapeutyczna – piękno, które leczy

Biżuteria terapeutyczna – piękno, które leczy

Biżuteria to niezbędny dodatek każdej kobiety, a także mężczyzny. Odpowiednio dobrana podkreśla naszą atrakcyjność. Warto jednak pamiętać, że poza walorami wizualnymi od wieków znane są również jej różnorakie właściwości zdrowotne, będące wynikiem zastosowania przy wyrobie odpowiednich materiałów.

Elegancja w parze ze zdrowiem

Różnego rodzaju schorzenia i choroby są nieodłączną częścią naszego życia. Walka z nimi lub zapobieganie możliwe jest na wielu płaszczyznach. Jednym ze sposobów jest korzystanie z właściwości materiałów, wykorzystywanych jednocześnie przy produkcji biżuterii. W cudowną moc wszelkich minerałów, kamieni szlachetnych lub metali  wierzą więc już nie tylko astrologowie. Także biofizyka potwierdziła ich wręcz niewiarygodną siłę dobroczynnego promieniowania. Wyroby tego typu oferuje wiele firm na całym świecie, w tym także Blugard Sp. z o.o. Najpopularniejsze w chwili obecne są bransoletki magnetyczne, których zadaniem jest dostarczenie organizmowi kluczowych energii występujących na Ziemi, niezbędnych do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania organizmu. W unikatowy sposób równoważą one pole magnetyczne oraz jony dodatnie i ujemne w organizmie człowieka. Biżuteria tego typu skutecznie przyspiesza regenerację chorych tkanek, łagodzi ból i działa przeciwzapalnie. Terapia magnetyczna pomaga również  w depresjach, ogólnym zmęczeniu, zakłóceniach związanych z krążeniem krwi, bólach głowy lub bezsenności. Podobny wpływ na nasz organizm mogą mieć zarówno najpopularniejsze kamienie szlachetne, takie jak brylanty, szafiry lub rubiny, stosowane przy wyrobie biżuterii, ale także niektóre mniej znane kamienie półszlachetne jak turmaliny. Chociaż właściwości turmalinów znane były już w czasach starożytnych w basenie Morza Śródziemnego,  do Europy trafiły dopiero w początkach XVIII wieku. Należą one do grupy krzemianów i  charakteryzują się dużą zawartością jonów i emituje dalekie promieniowanie podczerwone (FIR). Biżuteria o działaniu zdrowotnym to także doskonała ochrona przed negatywnymi skutkami działań współczesnych urządzeń takich jak komputery lub telefony.

Znakomita jakość poparta  sprawdzonymi właściwościami

Planując zakup eleganckich dodatków o właściwościach zdrowotnych, warto pamiętać, że biżuteria biżuterii nierówna. W chwili obecnej na rynku dostępnych jest wiele tego typu wyrobów. Przy zakupie jednak warto wybrać biżuterię o odpowiedniej jakości i sprawdzonych właściwościach. Tego typu produkty oferuje firma Blugard Sp. z o.o. ze Szczecina. Są oni importerem i dystrybutorem biżuterii LIFE POWER o właściwościach terapeutycznych, będącej produktem zaawansowanej technologii.  Dodatkowo zajmują się kompleksowym pośrednictwem w obrocie towarami na rynku chińskim oraz wsparciem dla firm zajmujących się wytwarzaniem m.in. słodyczy czy artykułów spożywczych oraz wszystkich, którzy planują wprowadzenie swoich produktów na rynek chiński. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej sieci kontaktów umożliwiają zainteresowanym firmom odniesienie sukcesu na największym rynku na świecie.

Biżuteria o właściwościach terapeutycznych to doskonały sposób na wzmocnienie i oczyszczenie organizmu. Nie zastąpi oczywiście wizyty u lekarza, ale warto ją mieć przy sobie by przekonać się o jej korzystnym działaniu.

Podziel się