Materiał Partnera Wyjątkowe napoje na imprezę okolicznościową

Wyjątkowe napoje na imprezę okolicznościową

Planujesz organizację imprezy firmowej lub innego spotkania okolicznościowego i zastanawiasz się jakie napoje przypadną do gustu zaproszonym gościom? Sięgnij po wyjątkowe produkty, dzięki którym długo wspominać będą ten wieczór – wybierz specjały produkowane w małych zakładach. Sprawdź, czym wyróżniają się piwa rzemieślnicze i napoje bezalkoholowe niezależnych producentów oraz gdzie możesz je zamówić.

Wyjątkowa okazja potrzebuje specjalnej oprawy

Niezależnie czy mowa o imprezie firmowej, czy przyjęciu okolicznościowym – weselu, urodzinach lub innym ważnym jubileuszu, takie okazje nie zdarzają się każdego dnia. Zapraszasz wielu gości, dbasz o każdy szczegół wystroju lokalu oraz jakość podawanych potrawa, ponieważ zależy Ci, by Twoi goście otrzymali wszystko, co najlepsze. A czy pomyślałeś o napojach?

Warto wybrać oryginalne trunki, których skosztowanie zapewni gościom prawdziwa przyjemność i wyjątkowe doznanie. W ofercie hurtowni alkoholi Zofmar Bis znajdziesz zarówno piwa rzemieślnicze od małych lokalnych browarów, jak i duży asortyment trunków importowanych z innych krajów – piwa czeskie, niemieckie, belgijskie, a nawet koreańskie czy chińskie. Co więcej, warto pomyśleć także o tych gościach, którzy nie należą do fanów napojów procentowych i wybrać także smaczne napoje bezalkoholowe, które doskonale sprawdzą się na każdej imprezie.

Piwa, o których trudno zapomnieć

Mało kto jest w stanie odróżnić z zamkniętymi oczami smak poszczególnych piw koncernowych – zazwyczaj są to lagery, niewiele różniące się od piw innych, podobnych marek. W przypadku piw rzemieślniczych masz pewność, że zostaną one w pamięci gości na długo po zakończonej imprezie, a to za sprawą wyjątkowego smaku i aromatu tych wyrobów.

Wśród piw kraftowych dostępnych jest wiele gatunków trunków, różniących się smakiem, barwą, aromatem i recepturą, wszystkie jednak wytwarzane są bez sztucznych dodatków – na bazie jedynie naturalnych składników i z zastosowaniem tradycyjnych technik warzelniczych. Każdy z gości znajdzie więc na pewno piwo, które będzie odpowiadać mu smakiem i zechce sięgnąć po nie w przyszłości.

Impreza okolicznościowa to dobry moment zarówno na wypróbowanie lokalnych specjałów – zwłaszcza jeśli zaproszeni goście pochodzą z różnych regionów polski, jak i wyjątkowych piw z całego świata – wybór należy jedynie do Ciebie.

Napoje bezalkoholowe, których nie znajdziesz w sklepach

Na każdej imprezie znajda się również osoby, które nie planują spożywać alkoholu. Pamiętaj o tym, planując zakupy. Aby goście tacy nie czuli się pominięci, warto im również zapewni atrakcję w postaci napojów niedostępnych powszechnie – wytwarzanych w małych firmach na całym świecie i charakteryzujących się unikalnym smakiem. Doskonale zastąpią one napoje dużych koncernów, mogą być także stosowane jako dodatek do drinków – jedynym ograniczaniem jest tutaj wyobraźnia.

Korzystając z pomocy hurtowni oferującej te wyjątkowe napoje, możesz liczyć nie tylko na atrakcyjną ofertę cenową, ale także wyselekcjonowane trunki, których jakość potwierdzają specjaliści, zajmujący się degustowaniem napojów.

Opracowanie:

Zofmar Bis

Łódź , Niciarniana 50 lok. 52

Podziel się