Artykuł sponsorowany Polskie Centrum św. Hildegardy ® dr Alfreda Walkowska – Poznaj 3 propozycje śniadań w diecie hildegardowej

Polskie Centrum św. Hildegardy ® dr Alfreda Walkowska – Poznaj 3 propozycje śniadań w diecie hildegardowej

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak można zdrowo i smacznie zacząć dzień? Dieta hildegardowa, oparta na nauczaniu św. Hildegardy z Bingen, może być odpowiedzią na to pytanie. Zdrowe i pełnowartościowe śniadania stanowią jej ważny element. Poznaj trzy propozycje śniadań z produktami Polskiego Centrum św. Hildegardy, które pomogą Ci rozpocząć dzień z energią i dobrym samopoczuciem.

Śniadanie na ciepło, czyli orkiszowianka

Orkiszowianka to nie tylko pyszna i zdrowa, ale też łatwa i szybka w przyrządzeniu propozycja na pierwszy posiłek w ciągu dnia. Orkiszowianka, czyli tzw. habermus, to danie, które można przygotować samodzielnie z płatków orkiszowych lub gotowych mieszanek dostępnych w Polskim Centrum św. Hildegardy. To bestseller śniadaniowy sklepu, który został stworzony przez dr Alfredę Walkowską i jej córkę Lidię.

Przygotowanie takiego śniadania zajmuje tylko kilka minut – wystarczy nasypać mieszankę do miseczki, dodać mąkę kasztanową, zalać wrzątkiem i odczekać chwilę. Orkiszowianka oferowana przez Polskie Centrum św. Hildegardy jest idealnym rozwiązaniem dla osób zabieganych, które nie mają czasu na długie przygotowania śniadania, a chcą zjeść coś zdrowego i smacznego.

Pyszne i zdrowe kanapki z pieczywa orkiszowego

Orkiszowe pieczywo charakteryzuje się wyższą zawartością białka i błonnika niż wiele innych rodzajów pieczywa, dzięki czemu dłużej dostarcza energii oraz wspomaga trawienie. Polskie Centrum św. Hildegardy oferuje chleby NASZ i Orkiszowiak, które są wypiekane z wysokiej jakości mąki orkiszowej. W asortymencie znajduje się także bułka orkiszowa NASZA oraz zakwas do samodzielnego wypieku chleba.

W dodatku Polskie Centrum św. Hildegardy ® dr Alfreda Walkowska oferuje różnorodne smarowidła do pieczywa, wśród których znajduje się m.in. dżem z pigwy, krem orzechowy bez dodatku mleka BIO czy smarowidło malinowe.

Grysik orkiszowy – propozycja dla dzieci i dorosłych

Grysik orkiszowy, czyli orkiszowa kasza manna, to kolejna propozycja śniadaniowa w diecie hildegardowej dostępna w ofercie Polskiego Centrum św. Hildegardy, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jest to doskonałe źródło białka, witamin oraz minerałów takich jak magnez, selen czy kwas foliowy. Dzięki swojemu delikatnemu smakowi grysik orkiszowy można łączyć z różnymi dodatkami, tworząc zdrowe i smaczne śniadanie.

Aby przygotować grysik orkiszowy, należy ugotować go na wodzie przez około 10 minut. Następnie można dodać owoce (np. maliny czy porzeczki), orzechy, nasiona (np. babki płesznik, słonecznika) oraz słodzik (miód, cukier trzcinowy).

Opracowanie:

Polskie Centrum św. Hildegardy, dr Alfreda Walkowska

Kraków , Karmelicka 21 lok. 17C

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas