Materiał Partnera Dlaczego warto zaopatrzyć bar w piwa kraftowe?

Dlaczego warto zaopatrzyć bar w piwa kraftowe?

W coraz większej ilości pubów w ofercie alkoholi można odnaleźć nie tylko popularne piwa z ogromnych koncernów, ale również trunki rzemieślnicze, produkowane w małych, lokalnych browarach. To napoje, które cieszą się szczególną popularnością ze względu na swój unikalny smak oraz dużą różnorodność. Można odnaleźć wśród nich zarówno piwa polskie, jak i zagraniczne w odmiennych stylach.

Pozyskanie nowych klientów

Nie da się ukryć, że piwa kraftowe coraz bardziej podbijają serca fanów dobrego alkoholu. Nic dziwnego, ponieważ uwarzone według wyjątkowych receptur trunki, nabierają równie wyjątkowego smaku. Dla wielu osób wyższa cena takiego rzemieślniczego napoju przestaje odgrywać już pierwszorzędną rolę. Co więcej, wielu klientów barów woli zapłacić kilka złotych więcej i delektować się smacznym piwem, aniżeli zwykłym koncernowym lagerem bez wyrazu. Stąd też nie należy obawiać się wprowadzenia do oferty kilku takich trunków o odmiennym stylu. Między innymi w asortymencie hurtowni Zofmar Bis, można odnaleźć szeroki wybór trunków butelkowanych, zarówno polskich, jak i z różnych zakątków świata. Takie urozmaicenie alkoholi z pewnością podniesie atrakcyjność lokalu.

Wspieranie lokalnych przedsiębiorców

Piwa rzemieślnicze w dużej mierze są produkowane przez niewielkie browary regionalne. To właśnie dzięki temu uzyskują swoją wysoką jakość smaku oraz aromatu i za to są przede wszystkim doceniane. Tym samym zaopatrywanie baru w trunki kraftowe sprawia, że wspieramy lokalne browary i zachęcamy do tego również klientów. Taki wybór przekłada się na wzmocnienie pozycji danego przedsiębiorstwa, stwarzając tym samym możliwość do rozwoju i tworzenia coraz to nowych produktów o tak wysokiej jakość. Warto zauważyć, że za warzenie piw rzemieślniczych są odpowiedzialni pasjonaci, którzy na tych trunkach znają się jak nikt inny.

Smaki z całego świata

Każdy lokal gastronomiczny, również pub chce przyciągnąć swoich gości specjalnymi nowościami w swojej ofercie. Duże koncerny raczej nie gwarantują różnorodności w produkowanych przez siebie trunkach. Zupełnie inaczej sprawa przedstawia się, jeśli chodzi o piwa rzemieślnicze. Nie trzeba się bowiem ograniczać wyłącznie do rodzimych piwowarów, ponieważ zainteresowanie wśród koneserów browarów wzbudzą także piwa zagraniczne, warzone, a następnie importowane z różnych części świata. Mowa tutaj nie tylko o takich krajach jak Czechy, Niemcy, czy Anglia, ale również Japonia, Kuba, a nawet Indie. To ciekawe propozycje, które pozytywnie wpłyną na rangę baru w oczach klientów. Tego rodzaju alkohol będzie prawdziwym rarytasem, zwłaszcza dla osób poszukujących nowych smaków.

Opracowanie:

Zofmar Bis s.c.

Łódź , Niciarniana 50 lok. 52

Podziel się