U Stodolnych Ośrodek Edukacji Zawodowej Sp. z o.o.

 • Szkolenia, kursy
 • Organizacja szkoleń dla kierowców zawodowych
 • 64-920 Piła , Przemysłowa 7 (woj. wielkopolskie)

Oferta

Ośrodek edukacji zawodowej U Stodolnych prowadzimy w Pile, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku działamy od 2013 roku.

Nasza oferta obejmuje między innymi szkolenia kadry zarządzającej. W ich trakcie eksponujemy tylko praktyczne aspekty przepisów związanych z czasem pracy kierowców i regulacji zawartych w ustawie o transporcie drogowym. Dlatego są one tak wyjątkowe.

Prowadzimy też szkolenia kierowców zawodowych. Są one prowadzone w formie wykładów i metodą e-learningową, w dogodnym dla klienta terminie.

W ofercie mamy też rozliczanie i ewidencję czasu pracy kierowców. Z pomocą dokładnej kontroli wykresówek oraz plików cyfrowych możemy sporządzić raport kar i uchybień zatrudnianych kierowców. Podstawowy wynik wykonanego rozliczenia stanowi właściwie przygotowana ewidencja czasu pracy kierowców.

Ponadto zapewniamy przygotowanie do kontroli PIP i ITD. W razie potrzeby firmy reprezentujemy w czasie kontroli prowadzonej przez ITD. Klienci mogą liczyć u nas na doradztwo i merytoryczną pomoc w zakresie prawa transportowego.

Naszą ofertę stanowi rozliczanie płacy minimalnej MiLoG, LOI Macron. Przygotowujemy także kompletne odwołania od decyzji administracyjnych, które są nakładane w czasie kontroli przez ITD. Działamy jako przedstawiciel firm transportowych na terenie Włoch i Francji.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z usług ośrodka edukacji zawodowej U Stodolnych.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
U Stodolnych Ośrodek edukacji zawodowej Sp. z o.o.
NIP
7642665124

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: U Stodolnych Ośrodek edukacji zawodowej Sp. z o.o.
 • Jaki jest adres firmy U Stodolnych Ośrodek edukacji zawodowej Sp. z o.o. Adres to: 64-920 Piła , Przemysłowa 7 (woj. wielkopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy U Stodolnych Ośrodek edukacji zawodowej Sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 67 215 71 57
 • Jaki jest e-mail do firmy U Stodolnych Ośrodek edukacji zawodowej Sp. z o.o. E-mail to: biuro@u-stodolnych.pl
 • Jaki jest NIP firmy U Stodolnych Ośrodek edukacji zawodowej Sp. z o.o. NIP to: 7642665124
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy U Stodolnych Ośrodek edukacji zawodowej Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 53.1321579803922°N 16.7585476862745°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas