Lit-Logistic-Information-Transporte-Polska Sp. z o.o.

 • Spedycja
 • Realizujemy zlecenia z zakresu transportu, logistyki i spedycji
 • 41-800 Zabrze , Mielżyńskiego 24 (woj. śląskie)

Oferta

Zapraszamy do Lit-Logistic-Information-Transporte-Polska, Twojego partnera logistycznego z ponad 30-letnim doświadczeniem! Zlokalizowani w Zielonej Górze, jesteśmy ugruntowaną marką w branży spedycji, oferując kompleksowe rozwiązania logistyczne, które spełnią Twoje najbardziej wymagające potrzeby.

Nasza firma wyróżnia się nie tylko długim stażem na rynku, ale przede wszystkim niezrównaną jakością obsługi. Posiadamy szeroki zakres usług, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom naszych klientów. Od kompletacji towaru po kontrolę jakości, od magazynowania do transportu – jesteśmy Twoim wszechstronnym partnerem logistycznym.

Bez względu na to, czy potrzebujesz transportu drobnicowego krajowego, czy ekspresowego, czy też transportu morskiego, mamy odpowiednie rozwiązania, by Twoje przesyłki dotarły tam, gdzie potrzeba, w terminie i bezpiecznie.

Zapewniamy także usługi magazynowe. Nasze magazyny są doskonale wyposażone, aby zapewnić bezpieczeństwo i optymalne warunki przechowywania Twoich towarów, niezależnie od ich rodzaju czy wielkości. Naszą specjalnością jest również obsługa zwrotów i operaty logistyczne. Zajmujemy się nie tylko przemieszczaniem towarów z punktu A do B, ale także zapewniamy kompleksową obsługę zwrotów oraz kompleksowe operaty logistyczne.

Uzupełnienie oferty stanowi transport specjalny i obsługa placów budowy. Nasze floty pojazdów są przygotowane do obsługi specjalnych zleceń, a nasz zespół doświadczonych profesjonalistów może z powodzeniem obsłużyć nawet najbardziej wymagające projekty.

Korzyści z wyboru Lit-Logistic-Information-Transporte-Polska są oczywiste. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że możesz mieć spokój, wiedząc, że Twoje potrzeby logistyczne są realizowane przez najlepszych w branży. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak skutecznie możemy wesprzeć rozwój Twojego biznesu!

Skontaktuj się z nami już dziś i daj nam szansę udowodnienia, że jesteśmy Twoim idealnym partnerem logistycznym!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
LIT Logistyka Polska Spółka z o.o.
NIP
2090000481
REGON
300225190

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: LIT Logistyka Polska Spółka z o.o.
 • Jaki jest adres firmy LIT Logistyka Polska Spółka z o.o. Adres to: 41-800 Zabrze , Mielżyńskiego 24 (woj. śląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy LIT Logistyka Polska Spółka z o.o. Kontakt telefoniczny to: 68 458 48 70
 • Jaki jest e-mail do firmy LIT Logistyka Polska Spółka z o.o. E-mail to: info-polska@lit.de
 • Jaki jest NIP firmy LIT Logistyka Polska Spółka z o.o. NIP to: 2090000481
 • Jaki jest numer REGON firmy LIT Logistyka Polska Spółka z o.o. Numer REGON to: 300225190
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy LIT Logistyka Polska Spółka z o.o. Współrzędne geograficzne to: 50.3216808993814°N 18.7551123°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas