Zygzak Studio Grafiki Grzegorz Ambroży

Oferta

Studio grafiki Zygzak znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 2017. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Grzegorz Ambroży. Specjalizujemy się w opracowywaniu reklam prasowych, ulotek i folderów. Projektujemy na potrzeby zarówno tradycyjnych, jak i cyfrowych mediów. Do naszych zadań należy też projektowanie billboardów i koszulek oraz opracowywanie projektów POS. Jesteśmy w stanie również przygotować księgi znaków. W krótkim czasie stworzymy też stronę internetową.

Oferta przedsiębiorstwa Zygzak to też obróbka zdjęć, infografiki, mailing i banery. Dodatkowo wykonamy landing page. Natomiast w ramach Wordpress przeprowadzimy modyfikację szablonów, stworzymy stronę przekierowującą albo stronę responsywną. Zapewniamy fachowe doradztwo na wszystkich etapach prac. Profesjonalnie przygotowujemy materiały do druku, a następnie przekazujemy je współpracującym z nami drukarniom, dzięki czemu klienci otrzymują od nas gotowy produkt.

Uzupełnienie oferty to usługi w zakresie animacji i video, tj. motion design, montaż i obróbka video. Pracujemy też przy spotach reklamowych, teledyskach muzycznych i animacjach 3D oraz animacjach logo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Zygzak.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Zygzak Studio Grafiki Grzegorz Ambroży

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Zygzak Studio Grafiki Grzegorz Ambroży
  • Jaki jest adres firmy Zygzak Studio Grafiki Grzegorz Ambroży Adres to: 52-235 Wrocław , Asfaltowa 1 lok. 25 (woj. dolnośląskie)
  • Jaki jest e-mail do firmy Zygzak Studio Grafiki Grzegorz Ambroży E-mail to: g.ambrozy@zygzakstudio.eu
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Zygzak Studio Grafiki Grzegorz Ambroży Współrzędne geograficzne to: 51.0643196264448°N 17.0417315430525°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas