Trębicki Karol Usługi Hydrauliczne

Oferta

Siedziba firmy prowadzonej przez Karola Trębickiego znajduje się w Warszawie. Działa ona od 2016 roku. Naszą specjalnością są usługi hydrauliczne i gazowe. Głównie zajmujemy się podłączaniem wanien, brodzików, toalet i kabin prysznicowych. W zakres świadczonych usługi wchodzi wymiana wodomierzy i zaworów. Ponadto naprawiamy, wymieniamy i montujemy: baterie, wężyki oraz syfony.

Zajmujemy się wymianą pękniętych rur wodnych i kanalizacyjnych. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, który pozwala nam na szybkie odpowietrzenie instalacji kanalizacyjnych i wodnych. Oferujemy też wykonanie instalacji hydraulicznych, układanie i wykopy rur kanalizacyjnych. W razie potrzeby możemy przepchać kanalizację.

Nasza oferta to także przeróbki, usługi montażowe i konserwacyjne instalacji wodno-kanalizacyjnych. Szybko i sprawnie naprawiamy nieszczelne instalacje gazowe, wymieniamy grzejniki i zakładamy instalacje gazowe. Uzupełnienie oferty stanowi podłączanie płyt i kuchenek gazowych oraz usuwanie awarii hydraulicznych.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Trębicki Karol Usługi Hydrauliczne
NIP
8212499882

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Trębicki Karol Usługi Hydrauliczne
  • Jaki jest adres firmy Trębicki Karol Usługi Hydrauliczne Adres to: 02-796 Warszawa , Zaruby 11 /124 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Trębicki Karol Usługi Hydrauliczne Kontakt telefoniczny to: 517 360 205
  • Jaki jest e-mail do firmy Trębicki Karol Usługi Hydrauliczne E-mail to: hydraulikkarol@o2.pl
  • Jaki jest NIP firmy Trębicki Karol Usługi Hydrauliczne NIP to: 8212499882
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Trębicki Karol Usługi Hydrauliczne Współrzędne geograficzne to: 52.1280800061751°N 21.0742699670124°E
Informacja o przetwarzaniu danych