Polska Akademia Rachunkowości S.A.

O firmie

Firma o nazwie Polska Akademia Rachunkowości S.A. znajduje się w województwie mazowieckim. Zachęcamy do wizyty pod adresem: Świętokrzyska 36 lok. 61, Warszawa. Mamy doświadczenie w branży Szkolenia, kursy.

Adres e-mailowy: par@par.edu.pl to najlepszy sposób na skontaktowanie z nami. Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00. Chcesz skorzystać z naszej oferty? Znajdziesz nas po współrzędnych: 52.23348N, 21.00017E.

Nasza firma Polska Akademia Rachunkowości S.A., która zlokalizowana jest w miejscowości Warszawa, zajmuje się organizacją fachowych szkoleń i kursów. Oferujemy różnego rodzaju kursy przeznaczone dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także uzupełnić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Nasza firma szkoleniowa proponuje kursy na najwyższym poziomie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Polska Akademia Rachunkowości S.A.

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Polska Akademia Rachunkowości S.A.
  • Jaki jest adres firmy Polska Akademia Rachunkowości S.A. Adres to: 00-116 Warszawa , Świętokrzyska 36 lok. 61 (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Polska Akademia Rachunkowości S.A. Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest e-mail do firmy Polska Akademia Rachunkowości S.A. E-mail to: par@par.edu.pl
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Polska Akademia Rachunkowości S.A. Współrzędne geograficzne to: 52.23348°N 21.00017°E