Imagine Nauczanie Języków Obcych s.c.

 • Języki obce - nauka
 • Skuteczna nauka języka angielskiego i hiszpańskiego dla Twojego dziecka
 • 01-684 Warszawa , Klaudyny 34a (woj. mazowieckie)

Oferta

Imagine to renomowana szkoła językowa z Warszawy, która od ponad 30 lat oferuje naukę języka angielskiego i hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania szczególnie dla dzieci. Przyjemna atmosfera i efektywna praca pobudzają do nauki oraz rozwijania umiejętności językowych uczniów.

W ofercie szkoły klienci znaleźć mogą różnorodne kursy językowe, które dostosowane są do potrzeb różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych dzieci aż do 6. klasy szkoły podstawowej zajęcia stawiają przede wszystkim na kreatywne metody nauczania, interaktywne gry i zabawy pozwalające na rozwój umiejętności komunikacyjnych.

Zajęcia odbywają się w małych grupach w odpowiednio przystosowanych salach, także w okolicznych szkołach oraz w dogodnej formie online.

Ponadto dzieci skorzystać mogą z oferty wyjątkowych obozów językowych organizowanych każdego roku. Odbywają się one na Mazurach oraz w górach. Prócz komfortowego zaplecza i całodobowej opieki wychowawców dzieci mają dostęp do ciekawych zajęć językowych połączonych z zabawą i grami zespołowymi.

Dodatkowo szkoła organizuje kursy języka angielskiego i hiszpańskiego dla seniorów oraz pracowników firm — obejmujące też słownictwo biznesowe i specjalistyczne.

Jeśli ktoś chce, by jego dziecko udanie rozpoczęło swoją przygodę z językiem obcym lub rozwinęło umiejętności językowe, to powinien zainteresować się już teraz ofertą szkoły językowej Imagine z Warszawy.

Prowadzimy również zajęcia w drugiej lokalizacji :

ul. Toeplitza 2 lok.44 (pl. Wilsona)
01-560 Warszawa

Kontakt :
tel. 22 839 85 69
tel. 22 839 62 77

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Imagine Nauczanie Języków Obcych s.c.
NIP
1182066926
Rok założenia
2011

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Imagine Nauczanie Języków Obcych s.c.
 • Jaki jest adres firmy Imagine Nauczanie Języków Obcych s.c. Adres to: 01-684 Warszawa , Klaudyny 34a (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Imagine Nauczanie Języków Obcych s.c. Kontakt telefoniczny to: 22 833 81 56
 • Jaki jest e-mail do firmy Imagine Nauczanie Języków Obcych s.c. E-mail to: imagine@imagine.com.pl
 • Jaki jest NIP firmy Imagine Nauczanie Języków Obcych s.c. NIP to: 1182066926
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Imagine Nauczanie Języków Obcych s.c. Współrzędne geograficzne to: 52.2844006455332°N 20.9721674377356°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas