Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska

Oferta

Profesjonalną obsługę i kompleksowe usługi księgowe zapewni Państwu biuro rachunkowe Enigma. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, a także jesteśmy pewni, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do otrzymanych zleceń podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Do naszych obowiązków należy kompletna obsługa kadrowa, rozliczanie kadr i płac, świadczenie usług finansowo-księgowych oraz usług kadrowo-płacowych. Ponadto prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną realizację zleceń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności praktyczne i teoretyczne potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy, a w razie potrzeby odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Obsługujemy klientów zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online. Pracujemy na programie Asseco Wapro, dzięki czemu możemy wypełniać i sporządzać e-Deklaracje i prowadzić e-Archiwum. Przesyłamy wszelkie dokumenty, oferujemy możliwość wymiany danych w czasie rzeczywistym, jak i używamy nowoczesnego systemu do zarządzania firmą. Pomagamy też klientom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładaniem działalności gospodarczej. Podpowiemy jakie dokumenty uzupełnić i dostarczyć do ZUS-u, a także obliczamy należne składki.

Działamy w trybie ciągłym, jak i w formie zdarzeń jednorazowych. Jesteśmy firmą elastyczną, dlatego formę i sposób naszych świadczeń dostosowujemy do wymagań i indywidualnych potrzeb klientów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska
NIP
5212215096
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska
  • Jaki jest adres firmy Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska Adres to: 02-804 Warszawa , Kraski 53a (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-15:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska Kontakt telefoniczny to: 22 646 65 17
  • Jaki jest e-mail do firmy Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska E-mail to: biuro@enigma-ksiegowi.pl
  • Jaki jest NIP firmy Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska NIP to: 5212215096
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Enigma Usługi Księgowe Piotr Jeżewski Ewa Matuszewska Współrzędne geograficzne to: 52.1513552099149°N 21.0202949485769°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas