Empol Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych

 • Wywóz śmieci, asenizacja
 • Niezawodny i zaufany dostawca usług komunalnych
 • 34-451 Tylmanowa , os. Rzeka 133 (woj. małopolskie)

Oferta

Empol to firma, której główna siedziba zlokalizowana jest w Tylmanowej, w powiecie nowotarskim, w województwie małopolskim. Empol działa na rynku od wielu lat, realizując usługi na najwyższym poziomie.

Nadrzędnym profilem naszej działalności są usługi komunalne. Zajmujemy się składowaniem, przetwarzaniem oraz zbieraniem i transportem odpadów. Empol obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Nasza firma nieustannie się rozwija. Obecnie świadczymy usługi dla ponad 3 tys. odbiorców. Razem z EMPOL Maurer SJ, PUS EMPOL Transport oraz PK EKO Chocznia obsługujemy poszczególne regiony z województwa małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego.

Priorytetem naszej firmy jest konsekwentne dbanie o środowisko naturalne, dlatego stawiamy na innowacyjne technologie, które są nieszkodliwe dla ekologii. Parę lat temu przyczyniliśmy się do uruchomienia instalacji produkcji paliwa alternatywnego, które jest w pełni ekologiczne.

Nasze zaplecze techniczno-technologiczne to: trzy składowiska odpadów, pięć instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów, dwie instalacje przetwarzania odpadów zielonych oraz osiem innych instalacji, gdzie między innymi przetwarzamy odpady selektywnie zebrane.

Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który sprzyja rzetelnej, terminowej obsłudze naszych Klientów. To między innymi: pojemniki na odpady, kontenery do przewożenia odpadów, pojazdy ciężarowe do zbiórki odpadów oraz samochody specjalne do przewozu kontenerów.

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę. Jesteśmy dostawcą usług komunalnych, któremu warto zaufać. O jakości naszej pracy świadczy zadowolone grono Klientów, które regularnie się powiększa. Dzięki zaangażowaniu w pracę zdobyliśmy wiele wyróżnień, które są motorem do dalszych działań.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Empol Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
NIP
7352497196

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Empol Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
 • Jaki jest adres firmy Empol Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Adres to: 34-451 Tylmanowa , os. Rzeka 133 (woj. małopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Empol Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Kontakt telefoniczny to: 18 262 50 95
 • Jaki jest e-mail do firmy Empol Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych E-mail to: biuro@empol-transport.pl
 • Jaki jest NIP firmy Empol Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych NIP to: 7352497196
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Empol Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Współrzędne geograficzne to: 49.5191133251694°N 20.3913484276698°E
Informacja o przetwarzaniu danych