Warsztat Lakierniczy Andrzej Ratajek

Oferta

Zarysowania oraz wgniecenia na karoserii nie wygląda ją zbyt estetycznie, a mogą powstać niezauważenie podczas różnych sytuacji drogowych. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by skutecznie je usunąć.

Warsztat lakierniczo-blacharski prowadzony przez Andrzeja Ratajeka zlokalizowany jest w Szczecinie. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kompleksowych powypadkowych napraw samochodów na ramie. Zajmujemy się wymianą elementów nadwozia, a także drzwi, progów czy błotników. Problemu nie stanowi dla nas także wyciąganie wgnieceń ani lakierowanie elementów i całego nadwozia.

Lakierowanie wykonujemy w bezpyłowej komorze lakierniczej. Dysponujemy wysokogatunkowym sprzętem i narzędziami do kosmetyki lakieru oraz polerowania drobnych rys. Wszelkie czynności związane z lakierowaniem wykonujemy w bezpyłowej komorze lakierniczej. Dysponujemy wysokogatunkowym sprzętem i narzędziami do kosmetyki lakieru oraz polerowania drobnych rys. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi też odnawianie powłoki lakierniczej. Ponadto znamy się na blacharstwie powypadkowym, na przykład na prostowaniu blach.

Stuprocentowo angażujemy się w każde powierzone nam zlecenie. Żaden szczegół nie umknie naszej uwadze. Jesteśmy profesjonalistami, którzy do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny. Zapewniamy elastyczne podejście i atrakcyjną ofertą cenową.

Poradzimy sobie z każdą naprawą blacharsko-lakierniczą. Przekonaj się o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług już dziś! Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Andrzej Ratajek. FHU
NIP
9551856575
REGON
811248850

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Andrzej Ratajek. FHU
  • Jaki jest adres firmy Andrzej Ratajek. FHU Adres to: 70-420 Szczecin , Włókiennicza 5 lok. 1 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Andrzej Ratajek. FHU Kontakt telefoniczny to: 663 674 002
  • Jaki jest e-mail do firmy Andrzej Ratajek. FHU E-mail to: brunszwik6-1956@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Andrzej Ratajek. FHU NIP to: 9551856575
  • Jaki jest numer REGON firmy Andrzej Ratajek. FHU Numer REGON to: 811248850
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Andrzej Ratajek. FHU Współrzędne geograficzne to: 53.3551276894492°N 14.584004907235°E
Informacja o przetwarzaniu danych