ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk

Aktualizuj dane

Oferta

ATOM Serwis Samochodowy to założony w 2010 roku warsztat samochodowy. Mieścimy się w Szczecinie, a właścicielem firmy jest Tomasz Redczuk. Nasz warsztat to przede wszystkim profesjonalne usługi mechaniki pojazdowej. W tym zakresie zajmujemy się diagnostyką samochodową, z uwzględnieniem diagnostyki komputerowej, naprawą silników i skrzyń biegów, jak również naprawą układów zawieszenia, układów kierowniczych, hamulcowych, czy wydechowych.

Z powodzeniem zajmujemy się elektryką i elektroniką samochodową. W związku z klimatyzacją samochodową oferujemy odessanie starego czynnika i napełnienie jej nowym, wraz z olejem, a także sprawdzenie szczelności, odgrzybienie i sprawdzenie skuteczności chłodzenia.

Wykonujemy przeglądy okresowe. Wymieniamy też oleje i filtry, wymieniamy również, zależnie od pory roku opony. Przy zakupie auta mogą Państwo liczyć na naszą radę, bowiem wydamy profesjonalną ocenę techniczną.

To na czym opieramy renomę firmy to usługi na najwyższym poziomie. Gwarantuje nam to specjalistyczny sprzęt, a przede wszystkim znakomita kadra pracownicza złożona z mechaników samochodowych z wieloletnim doświadczeniem. Jako firma jesteśmy rzetelni i terminowi, każdego Klienta traktując indywidualnie, a zlecenie z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy też atrakcyjne ceny, a dla stałych Klientów odpowiednie rabaty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk
NIP
8521173977
REGON
811190978

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny