ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk

Oferta

ATOM Serwis Samochodowy to założony w 2010 roku warsztat samochodowy. Mieścimy się w Szczecinie, a właścicielem firmy jest Tomasz Redczuk. Nasz warsztat to przede wszystkim profesjonalne usługi mechaniki pojazdowej. W tym zakresie zajmujemy się diagnostyką samochodową, z uwzględnieniem diagnostyki komputerowej, naprawą silników i skrzyń biegów, jak również naprawą układów zawieszenia, układów kierowniczych, hamulcowych, czy wydechowych.

Z powodzeniem zajmujemy się elektryką i elektroniką samochodową. W związku z klimatyzacją samochodową oferujemy odessanie starego czynnika i napełnienie jej nowym, wraz z olejem, a także sprawdzenie szczelności, odgrzybienie i sprawdzenie skuteczności chłodzenia.

Wykonujemy przeglądy okresowe. Wymieniamy też oleje i filtry, wymieniamy również, zależnie od pory roku opony. Przy zakupie auta mogą Państwo liczyć na naszą radę, bowiem wydamy profesjonalną ocenę techniczną.

To na czym opieramy renomę firmy to usługi na najwyższym poziomie. Gwarantuje nam to specjalistyczny sprzęt, a przede wszystkim znakomita kadra pracownicza złożona z mechaników samochodowych z wieloletnim doświadczeniem. Jako firma jesteśmy rzetelni i terminowi, każdego Klienta traktując indywidualnie, a zlecenie z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy też atrakcyjne ceny, a dla stałych Klientów odpowiednie rabaty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk
NIP
8521173977
REGON
811190978
Rok założenia
1995

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk
  • Jaki jest adres firmy ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk Adres to: 71-215 Szczecin , Łukasińskiego 118 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk Kontakt telefoniczny to: 695 737 472
  • Jaki jest e-mail do firmy ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk E-mail to: serwis@autoatom.szczecin.pl
  • Jaki jest NIP firmy ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk NIP to: 8521173977
  • Jaki jest numer REGON firmy ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk Numer REGON to: 811190978
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy ATOM Serwis Samochodowy Tomasz Redczuk Współrzędne geograficzne to: 53.4389599085893°N 14.4772221694117°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas