Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii

  • Psychoterapia
  • 35-055 Rzeszów , Fryderyka Szopena 7 (woj. podkarpackie)

Oferta

Nazywam się Robert Gutkowski i jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem. Siedziba prowadzonego przeze mnie gabinetu psychoterapii znajduje się w Rzeszowie. Mój drugi gabinet funkcjonuje w Dębicy. Działalność rozpocząłem w 2007 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wielu odbytym kursom i szkoleniom jestem w stanie skutecznie pomagać pacjentom w trudnościach emocjonalnych.

Jestem absolwentem psychologicznych studiów magisterskich i certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stawiam na nieustanne pogłębianie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji, czego efektem są liczne certyfikaty i dyplomy, na przykład z podstaw psychoterapii psychoanalitycznej dzieci i młodzieży lub psychologii społecznej i religii. Mam stopień nauczyciela mianowanego, więc potrafię efektywnie przekazywać posiadaną wiedzę.

Niosę pomoc osobom z zaburzeniami psychicznymi i problemami natury emocjonalnej niezależnie od ich wieku. Leczę z nerwicy, depresji i zaburzeń psychosomatycznych. Precyzyjnie lokalizuję przyczynę problemu i umożliwiam pacjentom jej usunięcie. Prowadzę zarówno terapię krótkoterminową, jak i długoterminową. Zapewniam poradnictwo psychologiczne w indywidualnie zgłaszanych problemach i w stanach kryzysu emocjonalnego.

Ponadto specjalizuję się w coachingu, który łączy w sobie techniki pracy psychologicznej i trenerskiej. Dzięki niemu pacjenci podnoszą swoją samoocenę i zyskują motywację do realizacji postawionych sobie celów. Proponuję między innymi coaching rodzicielski w problemach wychowawczych. Dodatkowo metoda ta jest skuteczna dla sportowców, biznesmenów i aktorów. Zapewniam możliwość przeprowadzania coachingu przez Skype'a. Podczas pracy przestrzegam standardów International Coach Federation.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu w celu umówienia się na wizytę.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii
NIP
8231176766
Rok założenia
2007

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii
  • Jaki jest adres firmy Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii Adres to: 35-055 Rzeszów , Fryderyka Szopena 7 (woj. podkarpackie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii Kontakt telefoniczny to: 515 126 370
  • Jaki jest e-mail do firmy Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii E-mail to: gutbob@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii NIP to: 8231176766
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii Współrzędne geograficzne to: 50.0355931°N 22.0096404°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas