Audis. Agencja usługowo - doradcza i szkoleniowa. Kańska-Kipigroch M.

O firmie

Firma Audis. Agencja usługowo - doradcza i szkoleniowa. Kańska-Kipigroch M. zlokalizowana jest w województwie łódzkim. Adres naszej działalności to: ks. Karola Kościowa 22, Radomsko. Najszybciej można się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer: 44 680 98 90. Branża, w której się specjalizujemy, to Szkolenia, kursy.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Sprawdź współrzędne: 51.08007N, 19.42398E.

Nasza firma Audis. Agencja usługowo - doradcza i szkoleniowa. Kańska-Kipigroch M., która zlokalizowana jest w miejscowości Radomsko, zajmuje się organizacją fachowych szkoleń i kursów. Oferujemy różnego rodzaju kursy przeznaczone dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także uzupełnić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Nasza firma szkoleniowa proponuje kursy na najwyższym poziomie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Audis. Agencja usługowo - doradcza i szkoleniowa. Kańska-Kipigroch M.

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Audis. Agencja usługowo - doradcza i szkoleniowa. Kańska-Kipigroch M.
  • Jaki jest adres firmy Audis. Agencja usługowo - doradcza i szkoleniowa. Kańska-Kipigroch M. Adres to: 97-500 Radomsko , ks. Karola Kościowa 22 (woj. łódzkie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Audis. Agencja usługowo - doradcza i szkoleniowa. Kańska-Kipigroch M. Kontakt telefoniczny to: 44 680 98 90
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Audis. Agencja usługowo - doradcza i szkoleniowa. Kańska-Kipigroch M. Współrzędne geograficzne to: 51.08007°N 19.42398°E
Informacja o przetwarzaniu danych