Materiał Partnera Zwalczanie nieprzyjemnych zapachów – jak robią to pracownicy firmy Insecta?

Zwalczanie nieprzyjemnych zapachów – jak robią to pracownicy firmy Insecta?

Chyba każdy z nas kiedyś zmagał się z nieprzyjemnymi zapachami. Jeśli należysz do tej grupy, to zapewne przeprowadzałeś rozmaite zabiegi, których celem było pozbycie się niepożądanej woni. Niestety ogólnodostępne środki jedynie maskują przykre zapachy, a te po pewnym czasie znów są odczuwalne. Ciekawym sposobem na ich pozbycie się może być przeprowadzenie dezodoryzacji. Takie usługi oferuje firma Insecta. Zobacz, na czym one polegają.

Na czym polega dezodoryzacja?

W każdym obiekcie budowlanym unoszą się rozmaite zapachy. Niektóre są dla nas przyjemne, a inne mogą nam przeszkadzać w codziennym życiu. Jeżeli zmagałeś się z nieprzyjemnymi zapachami unoszącymi się w powietrzu, to z pewnością próbowałeś samodzielnie się ich pozbyć albo je zamaskować. Niestety takie zabiegi zwykle nie przynoszą pożądanych efektów, dlatego w celu pozbycia się nieprzyjemnych zapachów warto wezwać fachowców z Centrum Zwalczania Szkodników Insecta. Pracownicy tej firmy oferują usługi dezodoryzacji.

Dezodoryzacja polega na eliminowaniu woni, które pochodzą z artykułów użytku codziennego (np. papierosy), a także z powietrza z wnętrz niezamieszkałych i strumieni gazów przedostających się do atmosfery z instalacji wszelkiego typu. Poza tym niepożądane zapachy mogą być wynikiem procesów technologicznych i gnilnych. Firma Insecta oferuje nowatorskie metody usuwania odorów. Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów następuje wskutek reakcji chemicznych, jakie zachodzą między odorem a zastosowanymi środkami.

Czy dezodoryzacja jest skuteczna?

Jeśli próbowałeś samodzielnie zwalczyć nieprzyjemne zapachy, a efekt twoich działań nie był zadowalający, wówczas może pojawić się pytanie, czy usługi dezodoryzacji są skuteczne. Pracownik z Centrum Zwalczania Szkodników Insecta zaznacza, że:

Dezodoryzacja to zabieg skuteczny, aczkolwiek wpływ na to ma kilka czynników. Przede wszystkim istotne znaczenie ma stężenie zapachowe. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia, w jakim przeprowadza się ten zabieg i stopień nasycenia zanieczyszczenia.

Aby zwiększyć skuteczność dezodoryzacji, pracownicy firmy Insecta zalecają indywidualne dopasowanie specjalistycznych preparatów. Dzięki użyciu odpowiednich środków łatwiej będzie pozbyć się konkretnej woni.

Czym jeszcze zajmuje się firma Insecta?

Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów to tylko jedna z kilku usług świadczonych przez pracowników firmy Insecta. Oprócz tego zajmują się oni także zwalczaniem szkodników, insektów i drobnoustrojów. Usługi w tym zakresie to deratyzacja, dezynsekcja i dezynfekcja. Ponadto wspomniane Centrum Zwalczania Szkodników oferuje fumigację, czyli eliminację szkodników z wykorzystaniem dymu i gazu.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas