Materiał Partnera Wyjątkowy plener ślubny z firmą fotograficzną Emjoten

Wyjątkowy plener ślubny z firmą fotograficzną Emjoten

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. W związku z tym, niemalże każda para, która staje na ślubnym kobiercu, decyduje się na uwiecznienie wyjątkowych chwil. Oprócz tradycyjnych zdjęć z kościoła i lokalu, wykonywane są także takie, które w pełni odzwierciedlą Młodą Parę – ich zainteresowania, charakter i zwyczaje. Realizację sesji ślubnej w plenerze oferuje firma Emjoten.

Fenomen ślubnych sesji w plenerze

Sesja ślubna na łonie natury ma znaczną przewagę nad tą, która miałaby zostać wykonana w studiu fotograficznym. W plenerze można bowiem wykonać mnóstwo kreatywnych zdjęć – jedynym ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. W pełni zindywidualizowane zdjęcia z pewnością ożywią więc album ze standardowymi ujęciami i będą stanowić pamiątkę na długie lata. Warto też podkreślić, że dla Pary Młodej, sam wyjazd w wyjątkowe miejsce i pozowanie do ujęć, to doskonała zabawa i kolejna okazja na umocnienie swojej relacji. Doświadczony fotograf (np. z firmy Emjoten, prowadzonej przez Miłosza Nowak) powinien więc uchwycić szczęście małżonków i wyeksponować te pozytywne emocje, które im towarzyszą.

Jakie miejsce wybrać na sesję ślubną?

Miejsce, w którym planowana jest plenerowa sesja ślubna powinno odzwierciedlać w pewnym stopniu zainteresowania Pary Młodej. Aktywni nowożeńcy mogą pozować na tle gór czy też wykorzystać do zdjęć rekwizyty, kojarzące się z ich wspólną pasją. Z kolei, Ci bardziej romantyczni, rozważyć mogą urokliwe wiejskie zakątki czy też piaszczyste plaże. Wybór pleneru jest więc uzależniony od pomysłu zakochanej pary. Oczywiście, profesjonaliści np. z firmy Emjoten, mogą polecić wyjątkowe miejsca, ale finalnie decyzja należeć będzie do nowożeńców. Warto jednak mieć na uwadze odległość, którą należy pokonać, by dotrzeć w wybrane miejsce – nierzadko to właśnie ten aspekt jest kluczowy w podejmowaniu decyzji, czy sesja ma odbyć się w dniu ślubu czy też w innym terminie.

Sesja ślubna w plenerze – o czym warto pamiętać?

Organizując sesję ślubną w plenerze, warto pamiętać o kilku aspektach. Przede wszystkim, należy liczyć się z możliwością zmiany warunków atmosferycznych. Aby uniknąć zaskoczenia, warto przygotować tak zwany plan „B” – wybrać inne miejsce w razie niepogody lub zabrać ze sobą parasol czy też stylowe buty na przebranie. Ważna jest także wcześniejsza rozmowa z fotografem z firmy Emjoten, na temat swoich oczekiwań i zainteresowań. Dzięki niej, zdjęcia będą bardziej dopasowane do charakteru Pary Młodej, co przekłada się na ich satysfakcję ze zrealizowanego projektu.

Opracowanie:

Emjoten Miłosz Nowak

Uścikowo 54

  • tel. 883 048 333

Podziel się