Materiał Partnera Spotkania firmowe w plenerze z adrenaliną humorem i zdrowe

Spotkania firmowe w plenerze z adrenaliną humorem i zdrowe

Organizacja dobrej imprezy firmowej, która spotka się z zainteresowaniem i wdzięcznością pracowników, z roku na rok bywa coraz trudniejsza. Jak grzyby po deszczu rosną firmy eventowe, które kuszą propozycjami pakietów „działających cuda”, które uleczą zespół, nauczą współpracy, szacunku do drugiego człowieka, bez względu na zajmowane w firmie stanowisko i przede wszystkim lojalności względem firmy. Jak zatem zorganizować imprezę integracyjną, odnieść sukces i nie zbankrutować?

Przede wszystkim porywając się na organizację spotkania firmowego, musimy zdawać sobie sprawę, z faktu, że dobrej imprezy nie zorganizujemy samodzielnie. Poza zapewnieniem odpowiedniej jakości trunków i jedzenia należy koleżankom i kolegom z pracy zapewnić rozrywkę.

Jaki rodzaj atrakcji sprawdza się najlepiej podczas imprez firmowych?

Nie ma co kombinować i szukać wymyślnych atrakcji, skomplikowanych scenariuszy. Im bardziej skomplikujemy przebieg dnia integracyjnego czy spotkania firmowego, tym większe prawdopodobieństwo wpadki. Wybierając firmę, gdzie zorganizujemy spotkanie firmowe, przede wszystkim postawmy na sprawdzone atrakcje: ruch, adrenalinę, świeże powietrze, piękną naturę wokół i oczywiście doświadczenie w branży eventowej.

Przykładem firmy, która oferuje to wszystko pod jednym adresem, jest firma Quady nad Wkrą Agnieszka Danelczyk. Bez względu na przekonania, wiek ludzie kochają dobrze się bawić i praktycznie nic nie robić. Brzmi niedorzecznie? Nic bardziej mylnego! Otóż firma pani Agnieszki Danelczyk znalazła złoty środek na zadowolenie każdego pracownika twojej firmy.

Jak zadbać o różne gusta pracowników i połączyć lenistwo z zabawą?

Organizując imprezę firmową z godną uwagi firmą, specjalizującą się w organizowaniu spotkań integracyjnych ważne jest, aby uczestnikom odpowiednio zapewnić:

  • Rozrywkę,

  • Adrenalinę,

  • Lenistwo w jednym.

Przykładem godnym polecenia odnośnie do dwóch pierwszych punktów z listy może stać wypożyczenie nowoczesnych quadów KYMCO 300, którymi można bez skrępowania szaleć do woli po trawach, górach, dołkach w wybranej przez siebie technice jazdy: spokojnej, czy wręcz przeciwnie agresywnej i szybkiej. Co jednak z ostatnim gwarantem dobrej zabawy?

Jeśli wiesz, że w firmie masz gwiazdy, które za nic na świecie nie namówisz na odrobinę szaleństwa, które marzą o wypoczynku i relaksie w pozycji horyzontalnej, organizując piknik firmowy - nie zapominaj o nich. Daj im hamaki, leżaki, dobrą książkę i piękne widoki a będą ci wdzięczne do końca życia.

Organizacja spotkania firmowego bowiem może być łatwa i przyjemna, pod warunkiem znalezienia właściwego partnera do przeprowadzenia atrakcji dla twoich pracowników. Dobra integracja firmowa nie segreguje pracowników, nie idzie na półśrodki, gdzie tylko część osób dobrze się bawi, a część jedynie smacznie je. Idealna integracja to taka, która pozwala dobrze się bawić i nic nie robić jednocześnie. Chyba nie trzeba mówić, gdzie taką ofertę dostać możecie?

Opracowanie:

Quady nad Wkrą Agnieszka Danelczyk

Śniadówko 25

Podziel się