Artykuł sponsorowany Specjalistyczne czyszczenie tapicerki meblowej z Czystex

Specjalistyczne czyszczenie tapicerki meblowej z Czystex

Czyszczenie tapicerki meblowej to czynność, która powinna być wykonywana w regularnych odstępach czasu. Pokrowce meblowe to idealne siedlisko dla roztoczy i bakterii. Jeżeli chcesz uniknąć częstych infekcji i utrzymać zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu, skorzystaj z pomocy specjalistów z firmy Czystex. Zadbaj o swoje wnętrza i spraw, że tapicerka przez długi czas zachowa idealny wygląd.

Pranie tapicerki meblowej – o czym pamiętać?

Czyszczenie tapicerki meblowej powinno odbywać się co najmniej dwa razy w ciągu roku. Nawet jeżeli sofy i kanapy wydają się czyste, na obiciach gromadzą się kurz, roztocza i martwy naskórek. Jak zauważa specjalista z Czystex, niektóre zabrudzenia są niewidoczne na pierwszy rzut oka, a z czasem mogą wniknąć tak głęboko, że ich usunięcie będzie niemożliwe. W przypadku łagodnych zabrudzeń w zupełności wystarczy środek to prania tapicerki przeznaczony do konkretnego rodzaju materiałów. Niektóre preparaty wystarczy nałożyć i pozostawić do wyschnięcia, a następnie usunąć za pomocą odkurzacza. Inne wymagają użycia dodatkowych narzędzi. Samodzielne czyszczenie kanapy może wydawać się proste, niemniej wystarczy chwila nieuwagi, aby uszkodzić obicie lub doprowadzić do przetarcia materiału. Aby mieć pewność, że pranie przebiegło zgodnie z oczekiwania, lepiej skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej

Jeżeli zabrudzenia są na tyle uporczywe, że domowe sposoby nie zdają rezultatu, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy sprzątającej.

Nasi pracownicy mają długoletnie doświadczenie w sprzątaniu lokali prywatnych oraz pomieszczeń firmowych. Realizowaliśmy wiele zleceń na usuwanie rozległych zabrudzeń, także z krwi czy zwierzęcych odchodów. Przed przystąpieniem do zadania określamy rodzaj materiału i dobieramy środek, który nie uszkodzi struktury pokrowca. Na życzenie Klientów wykonujemy pranie z opcją antyalergiczną oraz impregnacją powierzchni, zabezpieczającą materiał przed szybkim zabrudzaniem.

– mówi pracownik Czystex. Po gruntownym czyszczeniu tapicerka może być użytkowana od razu bądź po kilku godzinach.

Opracowanie:

Czystex Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata Chmielniak

Bielsko-Biała , K. Miarki 9 lok. 7

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas