Materiał Partnera
Porady dla zarządców budynków – wynajmij urządzenia sprzątające marki Columbus

Porady dla zarządców budynków – wynajmij urządzenia sprzątające marki Columbus

Nowoczesne standardy zarządzania budynkami nie mogą obejść się bez wdrażania odpowiednich działań mających na celu utrzymywanie obiektów w czystości. Nie każde przedsiębiorstwo lub instytucja chce korzystać z usług firm sprzątających, co czasem związane jest z brakiem chęci dopuszczania zewnętrznych podmiotów do zastrzeżonych pomieszczeń, lub zatrudnianiem już wyspecjalizowanych pracowników. Ważne jest jednak korzystanie z nowoczesnych urządzeń do sprzątania!

Innowacyjne maszyny oferuje m.in. marka Columbus, w której ofercie można znaleźć zamiatarki, urządzenia piorące, odkurzacze kolumnowe, czy automaty sprzątające.

Wybierz urządzenia marki Columbus

Zarządcy budynku, który zatrudniają pracowników zajmujących się utrzymywaniem obiektów w czystości, powinni zagwarantować im odpowiednie narzędzia pracy. Dzisiaj sprawne sprzątanie wielkopowierzchniowych hal magazynowych, biurowców, czy przestrzeni należących do podmiotów publicznych, zapewnia wykorzystywanie nowoczesnych urządzeń. Same ścierki, mopy, czy chemia czyszcząca – nawet ekologiczna – nie wystarczają. Jeśli zależy nam na wydajności i szybkości sprzątania warto, zwrócić uwagę na sprzęty specjalistyczne marki Columbus. Uznawana jest ona dzisiaj za jedną z najlepszych firm producenckich maszyn utrzymywania czystości, które wykorzystuje się powszechnie między innymi w Niemczech, we Francji, we Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, a także w Polsce.

Kupno? A może wynajem?!

Cenną wskazówką dla zarządców budynków jest to, iż nie muszą oni kupować maszyn sprzątających, których cena zaczyna się od kilku tysięcy złotych. Dzisiaj bardzo opłacalne jest ich wynajmowanie od wyspecjalizowanych firm sprzątających, które z chęcią dzielą się własną technologią. Koszt rocznego wypożyczenia może być naprawdę bardzo niski i według analiz jest bardziej opłacalny nie tylko od kupna urządzeń, ale także od wykorzystywania rozwiązań leasingowych. Istotne jest jednak wynajęcie maszyn Columbus od tanich i elastycznych firm. Takimi wyznacznikami wyróżnia się m.in. przedsiębiorstwo Sogama-Eco, które sama świadczy usługi sprzątające w oparciu o innowacyjność technologiczną tworzoną przez naszych zachodnich, niemieckich sąsiadów.

Rodzaje maszyn Columbus

Przy wynajmie maszyn Columbus istotne jest dobranie idealnego sprzętu dla potrzeb danego obiektu. Tu warto zatem określić powierzchnię budynku, jego strukturę zagospodarowania przestrzennego, czy też rodzaj zastosowanego podłoża. Pozwoli to wybrać odpowiednie zamiatarki, maszyny piorące, odkurzacze kolumnowe, maszyny jednotarczowe, odkurzacze sucho mokro, czy automaty sprzątające, między innymi pod względem rodzaju ich obsługi: sprzęt pchany, bądź jeżdżący.

Opracowanie:

Sogama - Eco Sp. z o.o.

Poznań , Poznańska 33 lok. 18

Podziel się