Materiał Partnera Sprzątanie mieszkań przez firmę zewnętrzną

Sprzątanie mieszkań przez firmę zewnętrzną

Czy sprzątanie to zadanie dla specjalisty? Zdecydowanie tak. Dlaczego? Ponieważ koszt fachowego sprzątania, które dotrze do najdalszych zakątków mieszkania to zaledwie kilkadziesiąt złotych za godzinę. Nie wykonujemy go też codziennie, a zakres zlecanej pracy zabezpieczamy umową. To dla nas gwarancja czystości, jakiej nie uzyskasz, sprzątając samodzielnie. To także gwarancja doskonałego samopoczucia przez długi czas po odbytym zleceniu.

Co wchodzi w zakres sprzątania mieszkania?

Sprzątanie mieszkania to wyzwanie. Od mycia okien do  czyszczenia tapicerek, To zdecydowanie zadanie dla fachowca wyposażonego w najlepsze środki czystości. Środki, jakich nie otrzymamy na rynku lub dostaniemy je z wielkim trudem i po długotrwałym poszukiwaniu.

Jak twierdzą fachowcy z Dbam 2 Krystyna Sadowska, specjalistyczne detergenty mają to do siebie, że są naprawdę z najwyższej półki. Spełniają wszelkie normy czystości, zapewniają świeży zapach długo po użyciu, nadają się do wykorzystania specyficznie na dany rodzaj materiału. Bardzo często ich zastosowanie w złym miejscu może nas drogo kosztować, dlatego ważne jest, by używał ich specjalista, który doskonale wie, gdzie i jak je wykorzystać.

Decydując się na sprzątanie mieszkania, możemy liczyć na usługę:

  • mycia okien,
  • prania dywanów, wykładzin, tapicerki pokojowej,
  • odkurzania i wycierania kurzu,
  • podlewania kwiatów,
  • utrzymania czystości w toaletach i kuchniach,
  • i innych.

Zaczynając od sprzątania powierzchni powyżej podłogi, do prania dywanów i wykładzin, dzięki skorzystaniu z fachowej pomocy ekipy sprzątającej, gwarantujemy sobie czystość w mieszkaniu na długo.

Taka usługa przydaje się w szczególności, gdy jesteśmy chorzy, gdy mamy problemy z poruszaniem się, gdy nie jesteśmy w stanie stanąć na drabinie. Szczególnie wtedy, gdy metraż naszego mieszkania jest duży, a my jesteśmy zapracowani i nie mamy czasu, a być może i chęci, by codziennie o nie zadbać.

Czy to się opłaca?

Czy opłaca się nie skorzystać ze sprzątania np. przed ważną uroczystością, czy świętem kościelnym? Gdy wszystko stoi na naszej głowie, a my poza zapewnieniem pożywienia rodzinie jesteśmy zmuszeni zacząć pracę trzy dni wcześniej, by doprowadzić mieszkanie do ładu. Umyć okna, posprzątać podłogi, toalety, prysznice, wyczyścić piekarnik itp.

Czy nie lepiej jest zająć się dziećmi? Poświęcić im więcej czasu niż zwykle jest to dla nas możliwe, odpocząć z lekturą, lub wyjść na długi spacer, podczas gdy w naszym mieszkaniu odbywa się sprzątanie. A może nawet wykonać kilka zleceń więcej, nie brać specjalnie wolnego w pracy, poświęcić się karierze zawodowej, zamiast głowić się czy do mycia obudowy prysznica nada się jeden, czy drugi detergent.

Sprzątanie to trudne codzienne zadanie, które czasem można sobie uprzyjemnić. Szczególnie gdy czeka nas nawał pracy lub gdy pragniemy poświęcić więcej czasu rodzinie, powinniśmy zdecydować się na sprzątanie przy pomocy ekipy sprzątającej. To doskonała okazja do wyjścia do restauracji, na spacer, do lasu, czy parku. A może po prostu zajęcia się nową lekturą, na którą nigdy nie mamy zbytnio czasu. To także doskonała okazja, by niską ceną zapewnić sobie komfort mieszkania i czystość w najważniejsze dni w roku.

Opracowanie:

Dbam 2 Krystyna Sadowska Firma Sprzątająca

Miechów , os. Sikorskiego 6 lok. 20

Podziel się