Materiał Partnera Pałac w Kobylnikach, czyli gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

Pałac w Kobylnikach, czyli gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

 Imprezy integracyjne – wokół nich narosło wiele legend i mitów, które szkodzą tej sympatycznej formie budowania ducha zespołu. Dobre relacje między pracownikami to automatycznie milsza atmosfera w miejscu pracy oraz lepsze prosperowanie całej firmy. Menadżerzy i liderzy powinni, więc pamiętać o tym, aby dbać o integralność zespołu, organizując mniejsze i większe imprezy integracyjne. Jak wybrać idealne miejsce na ten cel? Dlaczego warto sprawdzić ofertę hoteli pokroju Pałac w Kobylnikach? Przekonajmy się!

Dlaczego imprezy integracyjne są potrzebne?

Praca, jak każda inna aktywność w życiu ludzi, jest bardzo mocno oparta na komunikacji, przepływie informacji oraz relacjach z innymi. Biorąc pod uwagę, że spędzamy w pracy znaczną część życia, to warto dbać o to, aby czas poświęcony na obowiązki zawodowe był jak najprzyjemniejszy. Wiadomo, nie uda się uniknąć w 100% drobnych konfliktów, ani tym bardziej lubić wszystkich dookoła, jednak w interesie zarówno firmy, jak i samych pracowników, powinna leżeć troska o dobre relacje w pracy. Dlatego też idea imprez integracyjnych jest jak najbardziej prawidłowa. To idealna okazja, aby nawiązać nowe znajomości z osobami, których, na co dzień nie widujemy – koledzy z innych działów, czy przełożeni to też ludzie, których warto poznać, aby wiedzieć, z kim wymienimy codziennie maile. Warto wykorzystać ten czas na miłe rozmowy, bo mniej formalny charakter imprezy skłania ku temu, aby podejmować luźniejsze tematy, na które często w pracy nie ma ani czasu, ani miejsca. Budowanie dobrych relacji pracowników jest niezwykle istotne nie tylko ze względu na lepszą atmosferę w pracy, ale też przekłada się na efektywność i skuteczność podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

Imprezy integracyjne mogą przybierać najróżniejsze formy – od spotkań w pubie, przez wypady do domku nad jeziorem, po pikniki w plenerze czy nawet warsztaty kulinarne. Niesłabnącą popularnością cieszą się również imprezy integracyjne w hotelach. Najczęściej wiąże się to z wyjazdem poza miasto, co jest dodatkowym atutem, gdyż pracownicy, zmieniając otoczenie, mogą poczuć się swobodniej i odetchnąć od znajomych rewirów. Do wyboru jest wiele wspaniałych miejsc do odwiedzenia, które czekają na odkrycie – może to być uroczy hotel w górach, pensjonat nad jeziorem czy też dom wczasowy nad morzem. Świetnym miejscem na imprezę integracyjną są też wszelkiego rodzaju zabytkowe pałace, przekształcone na hotele, czyli dokładnie jak to ma miejsce w przypadku hotelu Pałac w Kobylnikach. Jest to XIX-wieczna budowla, która ukryta jest w bujnej zieleni kompleksu parkowego otaczającego hotel. Do dyspozycji gości są aż 4 sale o różnych wielkościach oraz 48 miejsc noclegowych w pokojach dwu- i wieloosobowych, które wyposażone są w prywatne łazienki. Stylowe pokoje utrzymane są w klimacie epoki, co ma niebagatelny wpływ na atmosferę panującą w hotelu w Kobylnikach.

Impreza integracyjna – atrakcje też są ważne!

Hotel mieszczący się w neorenesansowym pałacu z pewnością zapewni uczestnikom imprezy integracyjnej niezapomniane wrażenia. Nie tylko wyróżnia się wyjątkowym urokiem, ale też zapewnia wszystko, co niezbędne do zorganizowania przyjęcia. Pałac w Kobylnikach oferuje zarówno przestronne, klimatyzowane sale, wyposażone w sprzęt audiowizualny, jak i ogromny park, w którym również można wyprawić przyjęcie plenerowe. Różnorodność opcji do wyboru sprawia, że bez problemu znajdziemy w Pałacu miejsce idealnie odpowiadające wymogom każdego przyjęcia okolicznościowego.

Czymże byłaby impreza integracyjna, bez pysznego jedzenia? Pałacowa kuchnia słynie z wyśmienitych potraw kuchni polskiej oraz regionalnej, a wszystkie dania serwowane gościom hotelowym, powstają z lokalnych i świeżych produktów. Doskonałym przykładem są wyroby mięsne powstające w rodzimej masarni Kom-Rol. Najedzeni i wyspani goście mogą następnego dnia skorzystać z atrakcji, które zapewnia rozległy teren kompleksu parkowo-pałacowego. Wiele osób ucieszy się z możliwości jazdy konnej w pałacowej stadninie, czy skorzystania z broni sportowej na strzelnicy. Dla spragnionych atrakcji bardziej turystycznych czeka rejs po jeziorze Gopło lub wyprawa do oddalonej o 2 km Kruszwicy, gdzie można zwiedzić słynną Mysią Wieżę.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas