Materiał Partnera Jeśli lampiony, znicze lub świece to tylko z firmy Zorza

Jeśli lampiony, znicze lub świece to tylko z firmy Zorza

Oprawa uroczystości religijnych wymaga wysokiej jakości artykułów, dodatków, które nie tylko uzupełnią aranżację, wystrój, ale które mogą też stanowić piękną pamiątkę. Lubimy sentymentalne drobiazgi, które kojarzą nam się z ważnymi wydarzeniami: chrztem lub komunią dzieci, bierzmowaniem lub ślubem. Trzymamy chusteczki, obrazki, ale również i zostawiamy sobie często świece, które symbolizują życie, światło i pamięć.

Zorza – piękne świece to znak rozpoznawczy przedsiębiorstwa

Wiele z uroczystości religijnych wymaga wykorzystania świec. Mogą być one mniejsze, większe, smuklejsze lub dość masywne. Zorza to firma, która zajmuje się produkcją oraz personalizacją tego typu artykułów, które pozwalają jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowy charakter różnego rodzaju ceremonii. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie produkty i materiały od sprawdzonych dostawców.

Świece powstają z lub bez dodatku wosku. Dzięki dodaniu tej substancji uzyskać można naturalny płomień, a także wykonać egzemplarze w kolorze białym, żółtym lub woskowym. Pracownicy firmy podpowiedzą, jaki jest najlepszy model i typ świecy dla planowanej uroczystości. Wytłumaczą zalety i wady każdego z dostępnych rozwiązań.

W ofercie dostępne są świece na specjalne okazje: chrzciny, komunię, bierzmowanie, ślub lub ceremonię pogrzebową. Zamówić je można z dodatkowymi dekoracjami lub bez ewentualnie z nadrukiem, który podkreśli wyjątkowy charakter danego wydarzenia. Dzięki dodatkowi świec każda ceremonia nabiera charakteru i elegancji. Firma proponuje również klientom akcesoria jak okapnik, osłonki czy zapalarki, dzięki którym użytkowanie zakupionych w sklepie świec będzie jeszcze prostsze i bezpieczniejsze.

Znicze – stawianie lampionów na nagrobkach to piękna tradycja

Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie bogaty katalog zniczy i lampionów, które stawiamy na nagrobkach i w ważnych miejscach kultu religijnego. Dzięki dużemu wyborowi, każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla niego. Ponieważ dla pracowników ważna jest i stylistyka, i jakość dostępne jest kilka wariantów zniczy. Jak podkreśla specjalista zatrudniony w firmie:

Stawiamy na szklane znicze. Do wyboru są te zalewane, które palą się nieco krócej oraz znicze na wkłady, które można wymieniać przy każdej kolejnej wizycie na cmentarzu bez konieczności kupowania nowego egzemplarza. Zainteresowaniem cieszą się znicze świąteczne oraz lampiony, które wyglądają elegancko na każdym rodzaju nagrobka.

Zorza stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego poza tradycyjnymi parafinowymi i olejowymi wkładami o różnym czasie palenia, oferuje również elektryczne wkłady do zniczy. To rozwiązanie dla osób, które cenią długi czas palenia i możliwość włączania i wyłączania wkładu. Pali się on nawet 2000 godzin, do wyczerpania baterii, którą następnie można wymienić. Dodatkowo dostępne są różne kolory, dające ciekawe efekty dekoracyjne.

Opracowanie:

Zorza-Bis Z.P.H. Grzegorz Głowacki

Nysa , Słowiańska 20

Podziel się