Materiał Partnera Jaki motyw przewodni wybrać na wieczór panieński?

Jaki motyw przewodni wybrać na wieczór panieński?

Wieczór panieński to wyjątkowa impreza w życiu każdej kobiety, która wkrótce stanie się Panną Młodą. Szaleństwa w gronie najbliższych przyjaciółek są żartobliwie nazywane ostatnim dniem wolności, lecz tak naprawdę oznaczają wkroczenie na nową ekscytującą drogę życia. Warto zadbać o to, aby moment ten był wyjątkowy. Który motyw przewodni wybrać, aby nie było nudno?

Dlaczego warto wybrać temat?

Wiele kobiet decyduje się na zorganizowanie wieczoru panieńskiego z motywem przewodnim głównie z jednego powodu – aby wieczór ten był wyjątkowy! Impreza tematyczna jest przede wszystkim swego rodzaju odskocznią od szarej codzienności. Zwykłe przyjęcia są często organizowane np. z okazji urodzin lub po prostu weekendowego wyjścia na miasto w gronie przyjaciół. Wieczór panieński powinien być wydarzeniem, które zapadnie w pamięć do końca życia – oczywiście w dobrym tych słów znaczeniu. Największy problem zwykle stanowi wybranie motywu oraz znalezienie odpowiednich strojów. Wypożyczaniem strojów i masek na wieczory panieńskie zajmuje się między innymi firma Świat Karnawału, której siedziba znajduje się w Łodzi.

Impreza wenecka

Jednym z najpopularniejszych motywów są imprezy weneckie, które łączą w sobie dwa style – elegancję oraz subtelność. Najważniejszym elementem tego typu imprezy jest charakterystyczna maska wenecka, która może przysłaniać całą twarz lub tylko okolicę oczu. Tego typu maski są pięknie wykonane, najczęściej ręcznie – poprzez stworzenie konstrukcji z masy papierowej, pomalowanie i dodanie ozdób. Impreza karnawałowa w Wenecji to tradycja, która ma ponad 900 lat i jest uznawana za najbardziej widowiskowe wydarzenie uliczne w Europie. Maski są uznawane za symbol anonimowości. Wybierając wenecką maskaradę można na jeden wieczór porzucić swoją tożsamość i stać się kimś zupełnie innym!

Księżniczka z bajki

Popularnym motywem na wieczory panieńskie są również księżniczki – zarówno historyczne, jak i te z bajek. Przyszła Panna Młoda powinna poczuć się wyjątkowa, a odpowiednia suknia i diadem z pewnością w tym pomogą. Pozostałe uczestniczki imprezy mogą przebrać się za damy dworu lub – w przypadku fanów bajek i fantastyki – przywdziać maski przeuroczych zwierzątek, które często towarzyszą księżniczkom Disneya. Bez względu na to, które rozwiązanie się wybierze, najważniejsza jest przede wszystkim dobra zabawa w gronie najbliższych przyjaciółek. Motyw przewodni imprezy warto skonsultować z wszystkimi uczestnikami, aby każdy czuł się podczas niej komfortowo i dobrze spędził wieczór.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas