Materiał Partnera Dav-Pol jako wiodący producent zniczy i świec na krajowym rynku

Dav-Pol jako wiodący producent zniczy i świec na krajowym rynku

Polska jest wiodącym producentem świec i zniczy na świecie i jest odpowiedzialną za niemal 3/4 produkcji globalnej. Na krajowym rynku funkcjonuje wielu producentów oferujących doskonałej jakości produkty w przystępnej cenie, których walory docenili także klienci zagraniczni. Do jednej z takich firm z pewnością możemy zaliczyć świętokrzyską firmę Dav-Pol, od lat zaopatrującą krajowy i zagraniczny rynek w najwyższej klasy produkty.

Historia i koncepcja firmy

Producent świec, zniczy oraz wymiennych wkładów, firma Dav-Pol, funkcjonuje już na krajowym rynku ponad dziesięć lat. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2009 roku w Połańcu w województwie świętokrzyskim, gdzie do dziś ma swoją siedzibę. Od początku mottem przewodnim założyciela było skoncentrowanie się na jakości produkowanych wyrobów i wprowadzanie nowego wzornictwa, co miało nie tylko pozwolić firmie być na bieżąco z trendami, ale również je kreować. Nowoczesny park maszynowy wraz z innowacyjnym podejściem do produkowanego asortymentu pozwoliły przedsiębiorstwu szybko wybić się na lokalnym rynku. Dzięki nieustannemu wdrażaniu nowinek technologicznych związanych z produkcją świec i zniczy parafinowych oraz konsekwencji w promowaniu nowych wzorów kloszy do zniczy, Dav-Pol został szybko dostrzeżony i doceniony przez klientów hurtowych i detalicznych w całej Polsce.

Asortyment

Sztandarowym produktem firmy są znicze na groby, znicze świąteczne oraz okolicznościowe, wykonywane z różnych surowców. Przedstawiciel firmy Dav-Pol wyjaśnia, że posiadanie w ofercie zarówno zniczy szklanych, gipsowych i wykonanych z niepalnych tworzyw sztucznych pozwala na zrealizowanie najbardziej nawet wymagających zamówień klientów. Paleta wzorów obejmuje około 200 różnych modeli, dając klientom ogromne możliwości wyboru. W asortyment zniczy wchodzą w skład znicze z wymiennym wkładem, pozwalające na wielokrotne użycie obudowy znicza oraz znicze zalewane w szklanym naczyniu, odpornym na wysokie temperatury i nadającym się do ponownego wykorzystania po wypaleniu świecy. Kolejnym produktem w katalogu firmy są wymienne, parafinowe wkłady do zniczy. Pozwalają one kilkukrotnie przedłużyć żywotność zakupionego znicza przy znacznym ograniczeniu kosztów, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia klientów utrzymujących zapalone znicze na grobach bliskich w dłuższym czasie. Wkłady o różnej wielkości i grubości z łatwością można dopasować do wszystkich modeli zniczy z wymiennym wkładem oferowanych przez Dav-Pol. Trzecim elementem składowym asortymentu są parafinowe świece produkowane z wysokiej jakości granulatów oraz składników uszlachetniających, stosowane zarówno w produkowanych przez zakład zniczach i wkładach, jak również niezależnie, jako samodzielny element użytkowy lub ozdobny.

Opracowanie:

Dav Pol

Połaniec , Mielecka 7

Podziel się