Materiał Partnera
Odmładzanie skóry nowoczesnym laserem frakcyjnym CO2!

Odmładzanie skóry nowoczesnym laserem frakcyjnym CO2!

Jeśli marzysz o idealnie gładkiej skórze bez blizn potrądzikowych, zmarszczek czy przebarwień powinieneś udać się na zabieg do nowoczesnego salonu piękności. Wykonuje się tam między innymi działania laserem frakcyjnym CO2, który dzisiaj wykorzystują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dowiedz się, czym jest technika laserowa regeneracji i odmładzania skóry.

Czym jest laser frakcyjny?

Technologia kosmetologiczno-medyczna związana z regeneracją skóry znacznie ewoluowała na przestrzeni ostatnich lat. Dowodem na to jest tak zwany laser frakcyjny, którego wiązka światła oraz strumień impulsu wywołują efekt mikroprzegrzania skóry. Dzięki temu na jej strukturze powstają mikroskopijne uszkodzenia, które są w późniejszym czasie regenerowane przez skórę właściwą. To właśnie bowiem na naturalnej technice procesu naprawczego oparta jest nowoczesna metoda laserowa CO2. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsze gabinety kosmetologiczne dysponują sprzętem, który wywołuje stałą zmianę struktury skóry człowieka, co pozwala na wyzwolenie znacznej ilości kolagenu oraz elastyny. Efekt zabiegu jest zaś wtedy piorunujący!

Gdzie udać się na zabieg?

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferują nowoczesne gabinety kosmetologii estetycznej. Działający w nich specjaliści posiadają nie tylko wysokie kompetencje z zakresu wizażu, kosmetologii, czy technik odmładzania, ale również dermatologii. Przed każdym zabiegiem są oni zatem w stanie określić stan skóry i wdrożyć najlepsze z możliwych działań naprawczo-regenerujących. Tak jest w przypadku renomowanego salonu Estetix, który oferuje kosmetologię estetyczną oraz laserową. Potwierdzeniem skuteczności i wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów jest szeroka oferta, a także wiele przebytych szkoleń certyfikowanych marką Anti Aging INSTITUTE.

Kiedy warto poddać się zabiegowi laserem frakcyjnym CO2?

Laser frakcyjny CO2 jest szczególnie rekomendowany osobom z bliznami potrądzikowymi, zmarszczkami, rozszerzonymi porami, rozstępami, czy przebarwieniami. Jest on również skuteczny w przypadku zwiotczałej skóry brzucha i ramion po porodzie. Zabiegi z wykorzystaniem technologii laserowej mogą zatem stosować wszystkie osoby, których stan skóry wywołuje u nich złe samopoczucie i brak akceptacji. Szczególnie poleca się również laser frakcyjny CO2 osobom po 30 roku życia. To wtedy bowiem skóra zaczyna się starzeć, a jej elastyczność spada. Zabiegi laserowe potrafią jednak skutecznie zatrzymać proces niszczenia skóry, a co za tym idzie, staje się ona niesamowicie gładka, sprężysta, promienista i co bardzo ważne zdrowa! Warto również dodać, że u większości klientów można zauważyć po wykonanym zabiegu znacznie poprawiony owal twarzy – rysy stają się szlachetniejsze i bardziej symetryczne.

Stosowanie miejscowe

Laser CO2 można stosować między innymi na powierzchni całej twarzy. Wielu klientów profesjonalnych gabinetów estetyki wyglądu zgłasza się jednak na tego typu zabiegi w celu pozbycia się blizn pooperacyjnych, czy też wypadkowych. Warto przy tym wiedzieć, że terapia laserowa jest najczęściej stosowana na skórę twarzy, dekoltu oraz szyi. Można ją jednak z powodzeniem wykorzystywać na dowolnych obszarach ciała – również tylko na wybranych przez siebie fragmentach.

Opracowanie:

ESTETIX Kosmetologia Estetyczna i Laserowa

Zgierz , Łódzka 18

Podziel się