Materiał Partnera Zabiegi C-Peel – lecznicze właściwości witaminy C

Zabiegi C-Peel – lecznicze właściwości witaminy C

Witamina C to jeden z najważniejszych związków dla prawidłowej odporności naszego organizmu, który wpływa na kondycję między innymi naszej skóry. To dlatego nowoczesne laboratoria opracowały, tzw. zabiegi rewitalizujące cerę C-Peel, które oferowane są przez salony piękności. Dowiedz się, jakie są efekty specjalistycznych kuracji witaminą C, i dlaczego zawsze należy wybierać salony medycyny estetycznej.

Na czym polega zabieg C-Peel?

Zabieg C-Peel opiera się na aplikowaniu na skórę twarzy, dekoltu i szyi, specjalnie przygotowanego serum, które zawiera duże stężenie właśnie witaminy C. Składniki aktywne zawarte w specjalnym koktajlu, przenikają bardzo głęboko we wszystkie warstwy skóry, stymulując między innymi procesy samoregeneracyjne, związane ze wzmożoną produkcją kolagenu i elastyny. Sam zabieg C-Peel, to nie tylko zaś aplikowanie specjalnego serum, co jest podobne do metod np. mezoterapii igłowej. Działanie to opiera się także na dobraniu odpowiedniego peelingu, usuwającego martwy i uszkodzony naskórek. To pomaga w przenikaniu witaminy C do zdrowych komórek oraz tkanek. Najczęściej stosowane jest kawitacyjne oczyszczanie skóry, czasem jednak wybiera się to chemiczne.

Efekty zabieg C-Peel – postaw na zdrowie!

Zabieg C-Peel to przede wszystkim piękniejsza, zdrowsza, rozjaśniona, gładsza i odmłodniona skóra twarzy, dekoltu i szyi, co jest rekomendowane dla kobiet oraz mężczyzn w różnych grupach wiekowych. Warto przy tym wiedzieć, że kuracja ta jest także świetną terapią przeciwko niedoskonałościom cery, w postaci zaczerwienień, czy uciążliwych wyprysków. Dodatkowymi zaletami stosowania zabiegu C-Peel, jest: ochrona przed promieniowaniem UV, piękniejsza i równiejsza opalenizna bez podrażnień, nawilżona skóra, poprawiona gospodarka wodna cery, czy zmniejszona produkcja sebum.

Gdzie udać się na zabieg C-Peel?

Na zabieg C-Peel warto udać się do profesjonalnego salonu piękności, zaliczanego do gabinetów medycyny estetycznej. To tam przeprowadzona zostanie szeroka analiza typu skóry i jej kondycji, co pozwoli określić, jakie czynności najlepiej zastosować. Czasem zamiast zabiegu C-Peel, warto wykonać mikrodermabrazję, mezoterapię igłową, peelingi kawitacyjne lub chemiczne, czy też działania oparte o ultradźwięki oraz botoks. Szerokim zakresem działań dermatologicznych, kosmetologicznych, a także kosmetycznych, zajmuje się polecana przez klientów Klinika Urody Magdaleny Owczarek, która działa w Nysie (województwo opolskie). To tam można wykonać również wizażu twarzy – makijaż, henna brwi, regulacja brwi, rzęsy itd. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas