Artykuł sponsorowany Wyjątkowa fryzura dla panny młodej – co proponują dobre salony fryzjerskie?

Wyjątkowa fryzura dla panny młodej – co proponują dobre salony fryzjerskie?

Dopasowanie fryzury do wybranej sukni ślubnej oraz dodatków jest zadaniem dość skomplikowanym. W wyjątkowym dniu ślubu panna młoda zawsze chce wyglądać jak najlepiej, co w dużej mierze uzależnione jest od stylizacji włosów. Popularne są nadal charakterystyczne upięcia, ale nie tylko – jakie dokładnie propozycje wskazywane są jeszcze przez sprawdzone salony fryzjerskie?

Fryzura do koronkowej sukni z falbankami

Stylizacja włosów powinna być w dużej mierze przygotowana tak, by wyglądać spójnie z wybraną suknią ślubną. W przypadku kreacji w stylu boho, czyli bogatych w koronki czy falbanki i wykonane z przewiewnych materiałów, warto postawić na rozpuszczone włosy. Muszą być one jednak odpowiedniej długości, a ich przygotowanie na wyjątkową okoliczność wymaga również sporych umiejętności. Zajmie się tym Mobilny Fryzjer Magdalena Grzelak – specjalistka, która jest w stanie zająć się stylizacją włosów w miejscu wskazanym przez klienta, co w przypadku tworzenia fryzur na ślub jest rozwiązaniem bardzo wygodnym.

Panna młoda chcąca uzyskać spójny, ale i efektowny wygląd na własnym ślubie, powinna w przypadku wspomnianych rozpuszczonych włosów zdecydować się na lekkie fale. Ich niepowtarzalny wygląd zagwarantuje sprawdzony fryzjer, który będzie w stanie wykonać także interesujący warkocz. Jest to ciekawa, choć stosunkowo rzadko wybierana propozycja dla panny młodej, która poszukuje idealnej fryzury dla swoich długich włosów i kreacji w stylu boho.


Efektowne i praktyczne upięcia

Należy przy doborze fryzury dla panny młodej pamiętać również o komforcie. W tym ważnym dniu liczy się bowiem nie tylko efektowny wygląd, ale przede wszystkim możliwość wygodnego poruszania się w nietuzinkowej kreacji. Skomplikowane fryzury ślubne mogą to utrudnić, dlatego wiele pań decyduje się na upięcia. Są one modne i łączą w sobie doskonały wygląd z funkcjonalnością. Często wybieranym rozwiązaniem jest charakterystyczna plecionka, którą będzie w stanie przygotować fryzjer świadczący również swoje usługi u klienta.

Upięcie można również połączyć z welonem, tworząc tym samym niezwykle elegancką fryzurę. Wciąż sporym zainteresowaniem wśród kobiet poszukujących ciekawych stylizacji włosów na ślub jest kok. W przypadku fryzur ślubnych dla pań warto mieć też na uwadze rozwiązania, które pozwalają uniknąć czasochłonnych wizyt w salonie fryzjerskim. To usługi mobilnego fryzjera, który zjawi się w wyznaczonym przez klienta miejscu i będzie w stanie wykonać stylizację wybraną przez pannę młodą. Sposób ten świetnie sprawdza się w przypadku fryzur ślubnych – mogą być one przygotowywane już po założeniu kreacji ślubnej, co gwarantuje doskonały wygląd na uroczystości.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas