Artykuł sponsorowany Stylowe paznokcie – co proponują specjaliści?

Stylowe paznokcie – co proponują specjaliści?

Dla większości pań wygląd paznokci jest niezwykle istotny. Z tego powodu wykonują one poszczególne zabiegi manicure oraz pedicure, które pozwalają uzyskać pożądany wygląd płytki. Coraz większe możliwości w zakresie nanoszenia poszczególnych wzorów czy kolorów oraz przedłużania paznokci sprawiają, że mogą być one spektakularne. Jakie dokładnie rozwiązania proponują specjalistyczne studia paznokci?

Przede wszystkim zdrowa płytka

Zanim jednak przystąpimy do realizacji poszczególnych zabiegów z zakresu upiększania wyglądu paznokci, konieczne jest zadbanie o przywrócenie doskonałego stanu płytki. W tym celu specjalistyczne studio paznokci jest w stanie zaproponować kompleksowe usługi, które polegają m.in. na odżywieniu paznokcia w taki sposób, by odzyskał on zdrowy wygląd nawet w przypadku złamania czy innego rodzaju uszkodzenia. Dopiero po uprzednim przygotowaniu płytki możliwe jest wykonanie dalszych czynności związanych np. z przedłużaniem paznokci.

W tym zakresie nowoczesne metody proponowane m.in. przez Mobilne Studio Paznokci Natalii Domaros pozwalają uzyskać spektakularny wygląd paznokci zarówno dłoni, jak i stóp. Zastosowanie właściwych technik powoduje, że przedłużona płytka charakteryzuje się przede wszystkim wysoką estetyką, ale sprawia też wrażenie naturalnej. Ma doskonały kształt, co również jest istotne w przypadku przedłużania paznokci. Nie jest to jednak jedyny rodzaj zabiegu proponowanego przez specjalistów – co jeszcze rekomendują?

Doskonały wygląd

Niezbędne do uzyskania świetnego wyglądu paznokci jest ich właściwa stylizacja. Poszczególne wzory umieszcza się najczęściej na paznokciach hybrydowych, które dają niezwykle rozległe możliwości w zakresie ich personalizacji. Oprócz dominującego koloru można płytkę wzbogacić m.in. niewielkimi, dodatkowymi elementami. Może to być stylowy i jednocześnie bardzo spektakularny brokat, a także szereg innych materiałów wzbudzających zainteresowanie.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie innego wzoru na każdym z paznokci. Należy jednak pamiętać, że w sposób profesjonalny tego typu pracę wykona jedynie specjalistyczne studio paznokci. Komfortową metodą realizacji poszczególnych zabiegów manicure i pedicure są mobilne usługi w tym zakresie. W przypadku ich wyboru nie jest konieczne oczekiwanie w długich kolejkach czy niezbędne udanie się do specjalistycznego gabinetu. Dzięki odpowiednim urządzeniom wykonanie stylowych paznokci jest teraz możliwe również i w domu klientki, co jest dla niej z pewnością rozwiązaniem niezwykle wygodnym i – jak się okazuje – przystępnym cenowo.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas