Artykuł sponsorowany Po jakim czasie widoczne są efekty mezoterapii?

Po jakim czasie widoczne są efekty mezoterapii?

Zdrowa i zadbana skóra wpływa na nasze samopoczucie. Co więcej, zapewnia nam prawidłowe funkcjonowanie i poprawia nasz wygląd. Warto więc odpowiednio o nią dbać. Mezoterapia to skuteczny sposób na odmłodzenie skóry i poprawę jej elastyczności. 

Czym jest mezoterapia i jak przebiega?

Mezoterapia to profesjonalny zabieg wykonywany w celu rewitalizacji skóry. Istnieją dwa rodzaje mezoterapii. Przede wszystkim jest to mezoterapia igłowa i bezigłowa. Oba zabiegi odżywiają oraz pobudzają skórę, poprawiając jej kondycję. 

Mezoterapia igłowa polega na wykonywaniu drobnych nakłuć w celu wstrzyknięcia odpowiednio dobranych substancji aktywnych. Co więcej, działanie igły jest pobudzające i stymulujące. Zabieg mezoterapii bezigłowej polega na aplikowaniu specjalnych ampułek bogatych w mieszankę substancji odżywczych oraz witamin. 

Oba sposoby przeprowadzania mezoterapii są skuteczne i zapewniają widoczne efekty. Decydując się na zabieg, warto wybierać sprawdzone miejsca, takie jak gabinet kosmetyczny Akademia Ciała. Doświadczeni pracownicy zadbają o nasze bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie trwania zabiegu. 

Efekty mezoterapii – kiedy są widoczne? 

Mezoterapia to działanie profilaktyczne, które zapewnia długotrwałe efekty. Po wykonaniu serii zabiegów, trwałych zmian możemy spodziewać się po 4-5 miesiącach. Wszystko zależy od intensywności mezoterapii oraz indywidualnych skłonności naszej skóry. Dodatkowo niektóre efekty możemy zaobserwować nawet po roku od wykonania zabiegu. Mezoterapia ożywia proces produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Efekty to następstwo kilku miesięcznych zmian zachodzących w komórkach macierzystych. Jeżeli chcemy utrwalić zmiany, warto pamiętać o wykonaniu zabiegu przypominającego, który pomoże poprawić trwale kondycję naszej skóry. 

Kto powinien podjąć się mezoterapii? 

Przede wszystkim mezoterapia to zabieg dedykowany osobom, które chcą poprawić ogólną kondycję skóry. Jeżeli zależy nam na jej odmłodzeniu oraz pozbyciu się niedoskonałości, powinniśmy rozważyć jej wykonanie. Zabieg będzie odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, z wykonanie wcześniejszej konsultacji kosmetycznej. Jeżeli jesteśmy posiadaczkami skóry bardzo delikatnej, warto skorzystać z mezoterapii bezigłowej. Jest to zabieg bezinwazyjny, dedykowany osobom wrażliwym na ból. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas