Materiał Partnera Rozświetlające refleksy na włosach – Salon Fryzjerski She and He Daria Wąchocka

Rozświetlające refleksy na włosach – Salon Fryzjerski She and He Daria Wąchocka

Zastanawiasz się nad rozjaśnieniem swoich brązowych włosów? W takiej sytuacji powinnaś zastanowić się nad rozświetlającymi refleksami, które ożywią Twoją fryzurę i nadadzą jej lekkości. Refleksy można wykonać zarówno na ciemnych kosmykach, jak i na włosach blond. Z naszego artykułu dowiesz się, na czym dokładnie polega ten rodzaj koloryzacji i jakie korzyści Ci przyniesie!

Refleksy na ciemnych i jasnych włosach 

W przeciwieństwie do baleyage, refleksy są znacznie subtelniejsze, delikatne i wykonywanie wyłącznie na niektórych pasmach. Ponadto rozjaśnione kosmyki różnią się od bazowego koloru włosów o jeden, maksymalnie dwa tony. Pozwala to uzyskać efekt płynnych przejść i stworzyć spójną całość!

Najczęściej na wykonanie refleksów decydują się posiadaczki ciemnych włosów, którym zależy na ich delikatnym rozjaśnieniu. Dzięki dobrze przeprowadzonemu zabiegowi, na który możesz liczyć w Salonie Fryzjerskim She and He Daria Wąchocka, uzyskamy efekt świetlistego rozjaśnienia, a cera stanie się promienna.

Oczywiście osoby o jasnych kosmykach także mogą skorzystać z tej techniki koloryzacji. W ich przypadku refleksy wyglądają bardzo naturalnie, gdyż różnica pomiędzy najciemniejszymi a najjaśniejszymi pasmami – jest niewielka.

Dlaczego refleksy?

Zastanawiasz się, czy postawić na tradycyjne pasemka, czy refleksy? Wybierając drugą opcję, na pewno rozświetlisz swoją cerę, a Twoja buzia będzie wyglądać na wypoczętą nawet po całym dniu w pracy! Jest to szczególnie ważne w przypadku osób o poszarzałej cerze z niedoskonałościami i przebarwieniami. Jednolite i ciemne kolory włosów podkreślają wszelkie mankamenty urody!

Co więcej, dzięki refleksom nie musisz obawiać się o widoczny, nieestetyczny odrost po kilku tygodniach. To on w przypadku balayage lub klasycznej koloryzacji jest zmorą niejednej posiadaczki naturalnie ciemnych kosmyków.

Profesjonalnie wykonane refleksy pozytywnie wpłyną na optyczne zwiększenie gęstości włosów i ułatwią stylizację, umożliwiając stworzenie efektownych fryzur w krótkim czasie!

Opracowanie:

Salon Fryzjerski She and He Daria Wąchocka

Lesko , pl. Konstytucji 3 Maja 5

  • tel. 665 842 071

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas