Artykuł sponsorowany Karnawałowy zawrót głowy

Karnawałowy zawrót głowy

Karnawał to czas szalonych zabaw w klubach lub w gronie znajomych. Przygotowując się na imprezę oprócz pięknego stroju nie można zapomnieć też o stylizacji włosów. Fryzura odgrywa bardzo ważną rolę w całej stylizacji, ale przede wszystkim może stanowić świetną ozdobę. Dlatego warto dzień przed imprezą udać się do stylisty fryzur, który wybierze idealną fryzurę na zabawę karnawałową.

Damskie upięcia karnawałowe

Impreza karnawałowa to świetna okazja, aby zaszaleć nie tylko w kwestii ubioru, ale też fryzur. Dlatego, jeśli chcemy zabłysnąć podczas imprezy warto postawić na szalone upięcia lub niestandardowe koloryzacje. Stylista fryzur jest w stanie wyczarować piękne upięcia okolicznościowe w kilka minut. Najlepsze do stylizacji są włosy długie, które można dowolnie upinać lub pozostawić swobodnie opadające na ramiona. Bardzo modne są fale w stylu modelek Victoria’s Secret, dobrym pomysłem jest też wysoki kucyk z zaczesanymi gładko włosami, który świetnie podkreśli owal twarzy i wyeksponuje sukienkę. W przypadku włosów półdługich idealnie sprawdzają się seksowne fale, które uzupełnią każdy karnawałowy look. Bardzo ciekawie wyglądają częściowe upięcia włosów przy jednoczesnym pozostawieniu opadających pasm. Trzeba jednak pamiętać, aby przed każdą stylizacją wykonać odżywianie włosów, które pomoże zachować piękny wygląd włosów nie tylko w trakcie imprezy, ale też kilka dni po niej.Szalone męskie fryzury

Współcześni mężczyźni podobnie jak kobiety śledzą trendy i są częstym gościem salonów fryzjerskich. Karnawał jest, więc świetną okazją na niestandardową stylizację włosów na szaloną zabawę karnawałową. Choć w większości mężczyźni mają krótkie włosy to można z nich przygotować bardzo ciekawe fryzury. Modne męskie fryzury to najczęściej wariacje na temat klasyków, które co pewien czas powracają do łask i zaskakują w nowej odsłonie.

Włosy męskie szczególnie świeżo umyte stanowią doskonałą bazę do stylizacji fryzur. Krótkie włosy wymagają mniej pracy fryzjera. W przypadku długich fryzur męskich trzeba sięgnąć po suszarkę, szczotkę oraz produkty do modelowania. Dzięki nim można stworzyć bardzo ciekawe fryzury na wzór takich, jakie nosi George Clonney, Johnny Deep czy Rafał Maserak. Podstawowe produkty do modelowania najmodniejszych męskich fryzur to pomady do włosów, pasty oraz wosk, który nie tylko utrwala, ale nadaje fryzurze połysk.  

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas