Artykuł sponsorowany O czym pamiętać wybierając fryzurę na ślub?

O czym pamiętać wybierając fryzurę na ślub?

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Pragniemy wtedy wyglądać szczególnie pięknie. Dużo czasu poświęcamy na dobór idealnej stylizacji oraz odpowiednią pielęgnację twarzy i całego ciała. W ferworze przygotowań należy pamiętać także o włosach. Warto już zawczasu zastanowić się nad fryzurą ślubną i zadbać o odpowiednią kondycję kosmyków. Na co zwrócić uwagę?

Intensywna pielęgnacja

Aby włosy mogły prezentować się pięknie w każdym upięciu, powinny być odpowiednio zadbane. Czasami pielęgnacja w domu nie jest wystarczająca. Profesjonalne kosmetyki i zabiegi zapewniają zdecydowanie lepsze efekty, dlatego też na kilka tygodni przez ślubem, warto wybrać się do fryzjera na intensywną regenerację. Doświadczony fryzjer oceni kondycję naszych włosów, a następnie zaproponuje zabiegi pielęgnacyjne, które najlepiej sprawdzą się w naszym wypadku. Lśniące, doskonale nawilżone i zdrowe włosy, będą idealnym materiałem do stworzenia niebanalnej fryzury ślubnej.

Fryzura próbna

Jeżeli chodzi o ślub, nie ma czasu na eksperymenty. Kombinowanie z szalonym kolorem czy drastycznym cięciem może nie wyjść nam na dobre. Fryzura ślubna również nie powinna być wybierana z dnia na dzień. Abyśmy mogły wyglądać perfekcyjnie, upięcie musi być dopasowane do kształtu naszej twarzy, stylizacji i charakteru całej uroczystości. Na tydzień przed planowaną ceremonią, warto poprosić stylistę o wykonanie fryzury próbnej. Wówczas będziemy miały pewność, że upięcie jest w pełni dopasowane i że czujemy się w nim naprawdę dobrze. Wybierajmy polecane salony fryzjerskie takie jak np. Zakład Fryzjerski Madzia. Mamy wówczas gwarancję, że usługa zostanie wykonana starannie i w terminie.

Modowe trendy

Każdego roku zmieniają się trendy odnośnie fryzur ślubnych. Można się nimi inspirować, jednak nie podążajmy za nimi ślepo. Każda z nas ma inny typ urody, inne atuty do wydobycia i mankamenty, które chciałaby ukryć. Dlatego też dobrego fryzjera cechuje indywidualne podejście do każdej klientki. Doświadczony stylista z pewnością zaproponuje upięcie, które doskonale podkreśli nasze piękno. Jeżeli zaś chodzi o fryzury, które wiodą prym na ślubnych salonach, to od kilku lat niezmiennie na topie są fantazyjne koki udekorowane kwiatami, delikatne fale w stylu Hollywood i romantyczne upięcia ze swobodnie wystającymi kosmykami. Niektóre Panny Młode decydują się na idealnie proste rozpuszczone włosy, a głowę zdobią wiankiem z kwiatów. Do lamusa odchodzą raczej ciasne fryzury z ściśle przylegającymi włosami i krótkie cięcia typu irokez.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas