Artykuł sponsorowany Dobór najlepszej fryzury ślubnej z salonem She and He

Dobór najlepszej fryzury ślubnej z salonem She and He

Ślub jest wyjątkowym dniem dla młodej pary, która wkłada wiele wysiłku w przygotowanie pięknej uroczystości. Jednym z najważniejszych aspektów jest wówczas wygląd panny młodej. Przy tej niepowtarzalnej okazji każda dziewczyna chce być zjawiskowa, a pomóc jej w tym może odpowiednio dobrana fryzura. Trendy ślubne obfitują w różne uczesania i upięcia, dlatego każda panna młoda może znaleźć najlepszą stylizację dla siebie. Jak dobrać najlepszą fryzurę na ślub?

Jakie są rodzaje fryzur ślubnych?

Fryzura na ślub musi spełnić wiele warunków, zanim zostanie zaakceptowana przez pannę młodą. Przede wszystkim stylizacja powinna pasować do urody kobiety – najważniejszy jest tu kształt twarzy. Poza tym upięcie musi współgrać ze stylem wesela oraz suknią młodej. She and He Salon Fryzjerski Daria Wąchocka to miejsce, w którym styliści pomagają pannom młodym wybrać najlepszą fryzurę i układają ją w trwały, wygodny sposób. Do najchętniej wybieranych fryzur na ślub należą różnego rodzaju upięcia z ozdobami w stylu boho, glamour lub rustykalnym. Popularnością cieszą się też wysokie i niskie koki, a także ponadczasowe warkocze czy kucyki. Wiele panien młodych decyduje się też na rozpuszczone włosy ułożone w piękne loki i fale. Dobór odpowiedniej fryzury nie jest więc łatwy – warto w tej kwestii zdać się na doświadczenie i kwalifikacje fryzjera z salonu She and He w Lesku.

Jak wybrać fryzurę ślubną?

Najważniejszym kryterium wyboru fryzury ślubnej powinien być gust panny młodej – jeśli czuje się dobrze i pięknie, upięcie jest dla niej idealne. Aby się o tym przekonać, warto wykonać w salonie fryzjerskim She and He próbną fryzurę ślubną. Stylista zaproponuje kilka uczesań ślubnych dopasowanych do kształtu twarzy i stylu sukni. Dla twarzy okrągłej najlepsze są fryzury wydłużające ją optycznie, czyli delikatnie ją zasłaniające i swobodnie nachodzące na skronie i policzki. Kwadratowy kształt wymaga uczesania lekko zakrywające boki i zmiękczające kształty. W przypadku twarzy podłużnej i trójkątnej bezpiecznym rozwiązaniem są wyrównujące proporcje loki. Kształt diamentowy dobrze wygląda we fryzurach uwydatniających kości policzkowe i przysłaniających czoło. Gruszkowata lub trapezowa twarz potrzebuje z kolei wydłużenia – stylista She and He poleca tu wysoki kok, loki i fale.

Styl fryzury jest z kolei uzależniony od stylu wesela – do imprezy boho najlepiej pasują warkocze i luźne upięcia z wystającymi swobodnie kosmykami, podczas gdy na przyjęciu glamour lepiej zaprezentują się gładkie uczesania i wysokie kucyki. Wraz z fryzjerem z salonu She and He z Leska każda panna młoda znajdzie najlepszą fryzurę na swój ślub.

Opracowanie:

She and He Salon Fryzjerski Daria Wąchocka

Lesko , pl. Konstytucji 3 Maja 5

  • tel. 665 842 071

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas